Usługa Intermarché Drive dostępna w ponad 50 sklepach sieci

Udostępnij artykuł

Grupa Muszkieterów kontynuuje rozwój usługi Intermarché Drive. Umożliwia ona odbiór produktów z bogatego asortymentu spożywczego i przemysłowego zamówionych przez internet. Obecnie klienci sieci mogą zrobić zakupy online i odebrać je w ponad 50 lokalizacjach w 12 województwach w całej Polsce. 26 maja br. do placówek oferujących udogodnienie dołączył supermarket Intermarché przy ul. Kombatantów Polskich 3d w Świdwinie.

intermarche drive

Intermarché Drive

Za największe zalety zakupów online polscy internauci uważają dostępność oferty przez całą dobę oraz oszczędność czasu. W odpowiedzi na rosnącą popularność rynku e-commerce, a także dbając o wygodę klientów, Grupa Muszkieterów sukcesywnie rozwija usługę Drive, z której mogą korzystać klienci supermarketów Intermarché.

Rozwiązanie Drive daje możliwość zamówienia produktów przez stronę internetową oraz ich odbioru w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, znajdującej się przed supermarketem. W zależności od lokalizacji w ofercie dostępnych jest od 9 do 12 tysięcy artykułów. Zakupione przez internet produkty są pakowane i dostarczane przez obsługę sklepu bezpośrednio do samochodu klienta. Użytkownik wybiera dogodną dla siebie godzinę odbioru zakupów, a zamówienie może być gotowe już po upływie dwóch godzin. W razie potrzeby, przygotowane zakupy będą czekać na odbiorcę jeszcze przez 24 godziny od wstępnie wybranego terminu odbioru.

Rozwój e-commerce

– Zmieniające się zwyczaje zakupowe konsumentów skutkują wzrostem popularności sprzedaży przez internet. Priorytetem Grupy Muszkieterów jest odpowiadanie na oczekiwania klientów, dlatego obecnie intensywnie rozwijamy usługę Intermarché Drive. W planach mamy wdrożenia usługi w kolejnych polskich miastach – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor ds. komunikacji i informacji w Grupie Muszkieterów.

Muszkieterowie oferują właścicielom sklepów zrzeszonym w Grupie szereg możliwości w zakresie udoskonalania ich oferty. Poza rozwiązaniem z zakresu e-commerce Drive, przedsiębiorcy mogą rozwijać swoje biznesy także poprzez inne usługi, np. otwarcie stacji paliw Intermarché. Decydując się na taki krok, właściciele mogą liczyć na pełne wsparcie centrali Grupy Muszkieterów.

Źródło: Grupa Muszkieterów

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 08.06.2022
Aktualizacja: 08.06.2022