Wakacyjne zniżki na paliwo od Circle K cieszą się dużym zainteresowaniem kierowców

Udostępnij artykuł

Sieć Circle K od 23 czerwca oferuje swoim klientom wyjątkowe rabaty na paliwo w ramach akcji „Summer Weekends”. Według danych firmy weekendowe zniżki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kierowców. Wakacyjna akcja na stacjach Circle K potrwa jeszcze do 3 września.

circle k summer weekends

Od 23 czerwca na wszystkich 400 stacjach Circle K w Polsce można skorzystać z weekendowych obniżek cen paliw o 35 gr/l w ramach akcji „Summer Weekends”. Start promocji poprzedzono rabatem „Summer Day” na paliwa miles® oraz milesPLUS®, który wyniósł 50 gr/l i obowiązywał tego samego dnia w godzinach od 14.00 do 17.00. Sieć Circle K wprowadziła wakacyjne rabaty jako pierwsza i cieszą się one dużym zainteresowaniem wyruszających w podróż kierowców. Z obniżek skorzystały już setki tysięcy klientów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

– Duże zainteresowanie wakacyjnymi promocjami wśród Polaków zaobserwowaliśmy już w pierwszy weekend akcji, kiedy rozpoczęliśmy „Summer Weekends”. Od jej startu odnotowaliśmy wzrost liczby klientów odwiedzających nasze stacje, co bardzo nas cieszy. Analizując dotychczasowe dane, spodziewamy się, że ta tendencja będzie się utrzymać, a jej szczytu spodziewamy się w nadchodzącym długim weekendzie sierpniowym – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Oferta „Summer Weekends” obowiązuje w każdy weekend od piątku do niedzieli włącznie i obejmuje wszystkie rodzaje paliwa: benzyna i olej napędowy miles® oraz milesPLUS®, a także LPG SupraGas. Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty lojalnościowej Extra, którą można założyć w każdej chwili, nawet przed finalizowaniem płatności za paliwo. Rabat naliczany jest do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet 30 zł podczas jednej wizyty na stacji. Oprócz zniżek na zakup paliwa sieć Circle K przygotowała z okazji wakacji grę mobilną w aplikacji EXTRA, „Summer Games”, w której do wygrania jest łącznie 130 000 nagród, takich jak pełen bak paliwa, darmowa kawa czy Hot Dogi. Dodatkowo każdego dnia w aplikacji pojawiają się rabaty ze zdrapki do -30% na wybrane produkty z oferty sklepowej. Akcja potrwa do 13 września i obowiązuje na wszystkich stacjach sieci z ofertą sklepową.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.08.2023
Aktualizacja: 11.08.2023