Walentynki na stacjach BP

W czwartek 14 lutego 2019 roku sieć zaprasza do kawiarenek Wild Bean Cafe na stacjach BP. W Wild Bean Cafe, na wybranych stacjach BP w Polsce, 14 lutego br. czeka na Klientów Walentynkowa niespodzianka. Wszystkie mleczne kawy będą przyozdobione sercem z prawdziwej, ciemnej czekolady deserowej. Ponadto – wszystkim „zakochanym” drugą kawę „do pary” sieć zaoferuje w promocyjnej cenie 6 zł.

Walentynki to dobrze wszystkim znane coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Święto to jest obchodzone w południowej i zachodniej Europie od średniowiecza. Europa północna i wschodnia dołączyła do walentynkowego grona znacznie później. Nazwa pochodzi od św. Walentego, który w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych był czczony jako patron zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. W Polsce „Walentynki” zyskały popularność dopiero w latach 90-tych XX wieku.

Kawiarenki Wild Bean Cafe są ważnym elementem oferty pozapaliwowej BP – ich bogata oferta kaw, a także gorących przekąsek i przepysznych ciastek sprawia, że coś dla siebie znajdzie tu każdy kierowca – zarówno ten, który zrobił sobie krótką przerwę w czasie długiej podróży, jak i ten, który wpadł na małą przekąskę w ciągu dnia. Od początku sierpnia 2012 roku oferta Wild Bean Cafe została wzbogacona o zestawy śniadaniowe. We wrześniu 2016 roku BP, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, wprowadziła program „Barista”. Na ponad 300 stacjach BP w kawiarniach Wild Bean Cafe Klienci mogą skomponować swoją ulubioną kawę wybierając intensywność smaku ziarna, czy też rodzaj mleka (w tym sojowego). Dzięki Bariście Klienci mogą wybierać spośród nowych, spienianych ręcznie kaw, których do tej pory nie mogli zakupić w kawiarniach przy stacjach benzynowych.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.