Wirtualny pilot w drodze na stację paliw AS 24

Smartfony i tablety stały się nieodłącznymi elementami naszego życia. Swoją popularność zawdzięczają praktycznym aplikacjom, wśród których znajduje się rozwiązanie firmy AS 24 dla kierowców pojazdów ciężarowych.

Branżę transportową można porównać do działania przysłowiowego „dobrze naoliwionego mechanizmu”, jednak problem chociażby ze zlokalizowaniem czynnej stacji paliw może zniweczyć precyzyjnie ułożony plan. W rezultacie każde opóźnienie, niczym efekt domina, zaburzy cały łańcuch dostaw, a dla kierowcy czy operatora floty będzie oznaczać kary finansowe i utratę zaufania u zleceniodawcy. Jak tego uniknąć?

– Firma AS 24 to przede wszystkim europejska sieć stacji paliw przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych. Już na etapie projektu takiej lokalizacji uwzględniamy szerokie podjazdy i wysokie wiaty, rozmieszczenie wydajnych dystrybutorów oraz cały system ochrony naszych klientów i powierzonych im towarów. Staramy się przy tym zapewnić maksymalne wsparcie w codziennej pracy. W dobie powszechnej cyfryzacji i dostępu do internetu są to między innymi bezpłatne mobilne aplikacje, jak Driver AS 24 – mówi Filip Mikosz manager ds. rozwoju biznesu oraz sprzedaży – Region Centralny w AS 24.

W zależności od posiadanego urządzenia i zainstalowanego systemu operacyjnego można je pobrać za pośrednictwem Windows Store, App Store lub Google Play.

Po zainstalowaniu aplikacji Driver należy wybrać preferowany język obsługi, domyślnie jest to francuski, na liście znajduje się również polski. Przy uruchomieniu użytkownik proszony jest o zgodę na możliwość śledzenia aktualnej lokalizacji smartfona czy tabletu i wysyłanie powiadomień. Jest to niezbędne do efektywnego funkcjonowania programu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.