Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Shell chce pomóc kierowcom w bezpiecznym i komfortowym powrocie na drogi. Właśnie dlatego ruszyła nowa akcja Wtorki i Czwartki z Shell V‑Power”, dzięki której klienci Shell w wybrane dni tygodnia, będą mogli wypróbować paliwa Shell premium w cenie paliw podstawowych.

Dla wielu osób podróże znów stają się koniecznością, dlatego Shell chce oferować kierowcom to co najlepsze, aby mogli bezpiecznie i komfortowo wrócić na drogi. Od 21 maja br. najlepsze paliwa Shell V-Power są dostępne w wybrane dni tygodnia w cenie paliw podstawowych. We wtorki benzynę Shell V-Power 95 można kupić w cenie Shell FuelSave. W czwartki klienci mniej zapłacą za Shell V‑Power Diesel.

– Bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas najważniejsze. Wraz z luzującymi się obostrzeniami zauważamy, że na polskie drogi wraca coraz więcej kierowców. Z tego względu zdecydowaliśmy się zastąpić „Wtorki z Shell V-Power” akcją „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power”. Dzięki temu klienci mogą kupić najlepsze paliwa Shell w cenie paliw podstawowych w bezpieczny sposób, ponieważ wzmożony ruch na stacjach spowodowany promocją, rozłoży się na dwa dni. W ten sposób chcemy zapewnić klientom dostęp do naszych najlepszych produktów i jednocześnie zagwarantować jak najwyższy poziom bezpieczeństwa – mówi Konrad Ito, Brand Manager w Shell Polska.

Dodatkowo dla osób przyzwyczajonych do zasad zakończonej promocji „Wtorki z Shell V‑Power” od 21 maja do 28 czerwca br. będzie obowiązywał okres przejściowy. Dzięki temu we wtorki zarówno benzyna Shell V‑Power 95 jak i Shell V‑Power Diesel będą nadal dostępne w cenie paliw podstawowych. W czwartki w niższej cenie będzie można zatankować tylko Shell V‑Power Diesel.

Po zakończeniu okresu przejściowego, tj. od 29 czerwca br., benzynę Shell V‑Power 95 będzie można kupić w cenie Shell FuelSave 95 jedynie we wtorki, a Shell V-Power Diesel tylko w czwartki.

Aby zatankować wybrane paliwo w niższej cenie wystarczy odwiedzić stację Shell w odpowiedni dzień tygodnia i zatankować maksymalnie do 100 litrów objętego promocją paliwa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.