Wyjątkowy Dzień Kobiet ze słodkościami Wawel

Jak co roku Wawel przygotował okazjonalną ofertę, w której klienci znajdą m.in. czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, dostępne w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach z dedykowanymi nakładkami i słodkimi czekoladowymi elementami graficznymi oraz nowość od Wawelu – Królewskie Mleczko Waniliowe.
Odrobina słodkości dla Kobiet

Dzień Kobiet z produktami od Wawel będzie naprawdę słodki. Produkty marki wyróżnia nie tylko wyśmienity smak oraz najwyższej jakości skład, ale także przyciągające wzrok opakowania podkreślające wyjątkowe chwile.  Słodkości z Wawelu mają tylko Dobre Składniki. Nie znajdziemy w nich barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.

Malaga śmietankowa z rodzynkami Wawel – to klasyczna czekoladka z półpłynnym kremowo-śmietankowym nadzieniem wypełniona słodkimi kawałkami rodzynek, zatopiona w wybornej czekoladzie deserowej.

Tiki Taki kokosowo-orzechowe Wawel – to prawdziwa legenda i smak egzotycznej przygody. Znakomite połączenie wykwintnego orzechowego kremu, wiórków kokosowych i doskonałej deserowej czekolady.

Kasztanki kakaowe z wafelkami Wawel – to jedna z trzech klasycznych czekoladek Wawelu, prawdziwie słodka i kakaowa, nadziana chrupiącymi wafelkami i oblana wyborną deserową czekoladą. Słodka legenda i smak uwielbiany od pokoleń!

Królewskie Mleczko Waniliowe Wawel – to propozycja idealna na prezent dla bliskiej osoby. Co je wyróżnia? Naturalny, bardzo wyraźny smak wanilii, niezwykła puszystość i delikatność, wyśmienity smak, jaki gwarantuje najwyższej jakości ciemna czekolada Wawel, a także okrągły kształt, ułatwiający delektowanie się produktem. Ta jakość, wykwintność i dobry smak, sprawiają, że trudno się im oprzeć. Produkt tylko z Dobrymi Składnikami – bez barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących. Królewskie Mleczko dostępne jest w eleganckim pastelowym opakowaniu, idealnym na wyjątkowe okazje.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2020!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.