Wysoki standard higieny na stacji BP-Osjaków

Udostępnij artykuł

Istotną rolę w uzyskaniu prestiżowego tytułu przez stację BP pełnił standard wyposażenia toalety, znajdującej się na tej właśnie stacji. – Bardzo się cieszę, że osoby, które nominowały BP w Osjakowie do tytułu Najlepszej Stacji Roku 2010, wskazywały na wysoki poziom wyposażenia toalety, którego producentem jest nasza firma – mówi Arkadiusz Choczaj, dyrektor marketingu firmy CWS-boco, który podczas uroczystości wręczył przedstawicielom stacji kwiaty oraz Dyplom Uznania.

Rozwiązania wykorzystane w tej toalecie są nowoczesne i innowacyjne. Warto zwrócić uwagę na produkty CWS-boco, które wchodzą w skład wyposażenia toalety BP w Osjakowie. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań są pojemniki sanitarne LadyCare, zapewniające właściwą segregację i utylizację śmieci.

Specjalne pojemniki sanitarne LadyCare na zużyte środki higieniczne, pozwalają oddzielić śmieci sanitarne od śmieci komunalnych, a co za tym idzie zlikwidować ryzyko infekcji. Są one wypełniane specjalnym środkiem chemicznym neutralizującym bakterie i zarazki oraz zapobiegającym rozprzestrzenianiu się przykrych zapachów.

Rozwiązanie to zapewnia komfort korzystania z toalety jej kolejnym użytkownikom. Jest też wygodne dla personelu sprzątającego. Zawieszony na ścianie pojemnik nie przeszkadza w sprzątaniu podłogi, zaś jego regularną wymianę i czyszczenie, przejmuje serwis CWS – regularnie dostarczając czyste pojemniki.
 

Opublikowano: 25.06.2010
Aktualizacja: 25.06.2010