Wysyp letnich nowości na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Na nadchodzące ciepłe miesiące Circle K przygotowało prawdziwe letnie orzeźwienie. Spragnieni chwili relaksu klienci mogą schłodzić się, popijając kultowe napoje. Wśród nich K-Freeze rodem z USA oraz Ice Latte o modnym, tropikalnym smaku marakui. Z kolei dla spragnionych… sycącej przekąski sieć proponuje smakowitego kebaba w kanapce albo w panini w połączeniu z mixem serów. Sieć przygotowała jeszcze więcej letnich nowości w ofercie gastronomicznej, których można spróbować do 6 lipca.

Circle K

Letnie nowości Circle K

Lato i ciepłe dni coraz bliżej, więc w Circle K rozpoczyna się sezon na letnie orzeźwienie. Mrożone napoje K-Freeze to jeden z  hitów ostatnich lat na stacjach sieci. Dlatego również w tym roku nie mogło ich zabraknąć w ofercie gastronomicznej sieci. Klienci mają do wyboru 4 różne smaki i kolory. Malinową, jabłkową i truskawkową Fantę oraz klasyczną Coca-Colę, które  mogą dowolnie łączyć. Napoje są oferowane na wybranych stacjach sieci, a ich listę można sprawdzić na stronie https://www.circlek.pl/kfreeze.

Z kolei dla smakoszy kawy sieć przygotowała jej letnie wydanie. Ice Latte Marakuja to kawa z kostkami lodu i tropikalnym syropem, w sam raz na upalne dni.

Orzeźwiające napoje to tylko część nowości, których mogą spróbować klienci Circle K. Kebab w kanapce  lub w panini z mixem serów, czerwoną cebulką, sosem amerykańskim i sałatką szwedzką to doskonała propozycja dla klientów poszukających ciepłej przekąski na trasie. Alternatywą może być ciabatta z jajkiem albo nowy wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49 zł jako dodatek do dowolnej kawy.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.05.2022
Aktualizacja: 30.05.2022