XIX Forum PetroTrend 2019 oczami Hendi – Sponsora Strategicznego wydarzenia

Udostępnij artykuł
Za nami ważne wydarzenie, jakim było XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019. Na Petro Trend naszą ofertę zaprezentowaliśmy po raz pierwszy i już jesteśmy pewni, że było warto.

Naszym celem było zwrócenie uwagi na marki Hendi oraz Grafen, wzrost świadomości naszej oferty, ale przed wszystkim okazja do spotkań z naszymi potencjalnymi klientami – zarówno oficjalnych jak i tych kuluarowych. Spotkania z ludźmi odpowiedzialnymi za zakupy sprzętu gastro – właścicielami lub menadżerami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zaopatrzenie i inwestycje w sieciach lub dużych obiektach, stacjach paliw, sklepach i gastronomii.

Podczas Forum wśród licznych sprzętów zaprezentowaliśmy nowość w ofercie Grafen – turbo piec Lainox Oracle. Prezentacja produktu wraz z prezentacją kulinarną i pokazaniem możliwości pieca odbyła się na scenie – to doskonała okazja aby pokazać szerokiej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie dedykowane w szczególności stacjom benzynowym, sieciom restauracji czy barom. Turbo piec Lainox Oracle idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa i przede wszystkim powtarzalna jakość serwowanych dań.

Oprócz pieca Lainox Oracle zaprezentowaliśmy urządzenia wybrane z myślą o uczestnikach Forum m.in. ekspres automatyczny do kawy Melitta XT7, podgrzewacz rolkowy do parówek Hendi czy grill kontaktowy „panini”. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą oferta Hendi i Grafen na naszych stronach www.hendi.pl oraz www.grafen.com

Doceniamy świetną organizację imprezy oraz elastyczność organizatorów. Wymiernych efektów spotkań oczekujemy w dłuższej perspektywie, ale już dziś jesteśmy pewni, że było warto, rozmowy były konkretne i merytoryczne. Choć mamy świadomość dużej konkurencji, to jesteśmy pewni, że nasza oferta doskonale wpisuje się oczekiwania branży.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.03.2019
Aktualizacja: 26.03.2019