XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024 – podsumowanie wydarzenia

Udostępnij artykuł

Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024 przeszło do historii. To najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, inwestorów, kupców i dostawców do stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. Czas na podsumowania i podziękowania.

Radek Zawadzki PetroTrend Arche Krakowska

15 kwietnia 2024 spotkaliśmy się w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, aby w gronie ekspertów, profesjonalistów oraz uczestników rynku dyskutować o branży paliwowej.

Petrotrend® był także okazją do indywidualnych spotkań kupców z sieci stacji paliw oraz niezależnych obiektów a także z convenience store, konceptów kawowych i gastronomicznych z dostawcami produktów i usług – w formule Business Speed Dating.

Radek Zawadzki PetroTrend Arche Krakowska

W ramach tegorocznego wydarzenia odbyły się także cztery panele dyskusyjne poświęcone najbardziej istotnym i najważniejszym zagadnieniom, którymi obecnie żyje branża. Była to także okazja do prezentacji analiz, prognoz i rozmów na temat przyszłości i kierunków rozwoju.

Radek Zawadzki PetroTrend Arche Krakowska

W tym roku Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024 zgromadziło rekordową liczbę wystawców, którzy w najbardziej efektywny sposób mogli zaprezentować swoją ofertę podczas spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.

Radek Zawadzki PetroTrend Arche Krakowska

Wydarzenie zakończyła uroczysta gala podczas której rozstrzygnięto konkursy: STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR.

Radek Zawadzki PetroTrend Arche Krakowska

Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz tak liczne uczestnictwo w organizowanym przez nas wydarzeniu!

Pełne podsumowanie XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024 ukaże się w najbliższym wydaniu naszego czasopisma STACJA BENZYNOWA & Convenience Store.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się:

  • z rozstrzygnięciem konkursu STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 – >>KLIKNIJ<<
  • z fotogalerią XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024 – >>KLIKNIJ<<

Do zobaczenia za rok!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.04.2024
Aktualizacja: 19.04.2024