Zakończyły się trójfazowe testy interoperacyjne stacji ładowania Axon Easy

Udostępnij artykuł

Ekoenergetyka we współpracy ze Spirii — liderem w dziedzinie e-mobilności i dostawcą wielokrotnie nagradzanej, globalnej platformy ładowania pojazdów elektrycznych ogłosiła zakończenie trójfazowych testów integracyjnych stacji ładowania Axon Easy od Ekoenergetyki z wykorzystaniem platformy Spirii.

ekoen ladowarka

Ładowarki Ekoenergetyki zostały w pełni zintegrowane z back-endem Spirii, a wyniki testów potwierdzają pełną operacyjność.

Testy obejmowały:

  • Test komunikatów OCPP inicjowany przez ładowarkę
  • Test komunikatów OCPP inicjowany przez backend w tej sekcji przesłane zostały określone komunikaty z platformy Spirii do ładowarki, co pozwoliło potwierdzić, że ładowarka reaguje zgodnie z wytycznymi
  • Test sesji ładowania – w tej sekcji sprawdziliśmy, czy sesje ładowania można rozpoczynać i zatrzymywać w różnych scenariuszach, a informacje o transakcjach są przesyłane poprawnie

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Spirii ułatwia wdrażanie, zarządzanie i skalowanie niestandardowych komercyjnych rozwiązań ładowania pojazdów elektrycznych, wsparte platformami o orientacji na potrzeby użytkownika z włączeniem wiodących rozwiązań technologicznych.

Ekoenergetyka zapewnia, że dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu proces ładowania pojazdów elektrycznych będzie stał na jeszcze wyższym poziomie.

źródło: Ekoenergetyka

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 16.11.2023
Aktualizacja: 16.11.2023