Zarabiaj więcej! Zostań partnerem DKV Mobility

Udostępnij artykuł

Chcesz zyskać stałych klientów z Polski i zagranicy, tankujących miesięcznie tysiące litrów? Gościć kierowców chcących odpocząć w trasie? Zapraszamy do grona partnerów honorujących karty paliwowo-serwisowe DKV. Propozycja kierowana jest do właścicieli lokalnych stacji paliw, ale także myjni, serwisów, parkingów czy pomocy drogowych.

AdobeStock

Co zyskasz jako partner DKV Mobility?

  • Wyższe obroty i zyski. O ile wyższe, to zależy od lokalizacji obiektu, asortymentu i zakresu usług. Mamy przypadki wzrostu wolumenów nawet o kilkaset procent.
  • Poszerzenie grona klientów o polskich i zagranicznych przewoźników, tankujących duże ilości oleju napędowego, kupujących AdBlue i produkty pozapaliwowe.
  • Oferujesz tanie paliwo? Możesz liczyć na dodatkową, darmową promocję kanałami DKV Mobility.

Informacje o Twoim obiekcie – oferta i lokalizacja – będą łatwe do wyszukania w serwisie online DKV Maps oraz w aplikacji mobilnej „DKV”. Aktualnie korzysta z niej ponad 213 000 klientów DKV Mobility w całej Europie.

Na co dzień zapewniamy:

  • Dedykowaną osobę do pomocy z zespołu DKV Mobility.
  • Bezpieczne płatności i pewne wynagrodzenie.
  • Większy prestiż Twojej marki oraz działalności: dołączysz do najszerszej sieci stacji paliw w Europie, liczącej ponad 67 000 lokalizacji. Tylko w Polsce mamy ich blisko 5 000.

Kogo zapraszamy do współpracy?

  • Prywatne, pojedyncze stacje paliw.
  • Sieci stacji.
  • Punkty serwisowe: myjnie, warsztaty, parkingi itp.

W 2021 roku do grona podmiotów honorujących kartę DKV dołączyły m.in. GM7, Müller, Na Skarpie, Ochman oraz ZMG.

Bliższe informacje na naszej stronie.

Oferta dla myjni, parkingów, warsztatów dla aut ciężarowych, serwisów opon, pomocy drogowej. Prowadzisz stację benzynową, myjnie, parking, warsztat, serwis opon lub zajmujesz się pomocą drogową? Dołącz do największej niezależnej sieci w sektorze. My wysyłamy do Ciebie naszych klientów, a Ty czerpiesz z tego korzyści.

Jesteś już zdecydowany? A może masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu! Wszystkie informacje i formularz kontaktowy znajdziesz tutaj.

O DKV Mobility

DKV Mobility jest jednym z wiodących dostawców usług mobilnych dla branży logistycznej i transportowej. Firma działa od 85 lat i obecnie zatrudnia ponad 1400 pracowników. DKV Mobility oferuje szeroki zakres rozwiązań, służących optymalizacji i zarządzaniu flotami pojazdów w całej Europie: od bezgotówkowych płatności na stacjach paliw, po rozliczanie opłat drogowych czy zwroty podatku VAT. W 2020 roku firma osiągnęła wolumen transakcji na poziomie 9,3 miliarda euro. Obecnie z usług DKV korzysta ponad 213 000 aktywnych klientów, będących w posiadaniu 5,1 miliona kart DKV CARD i urządzeń pokładowych. W 2021 roku DKV CARD po raz 17 z rzędu została uznana za najlepszą markę w kategorii kart paliwowych i serwisowych.

www.dkv-mobility.com

Artykuł powstał we współpracy z firmą DKV Mobility

Opublikowano: 06.06.2022
Aktualizacja: 06.06.2022