Zmiana terminu XX Forum PetroTrend 2020 – oświadczenie organizatora BROG B2B

Udostępnij artykuł
Wobec niezależnej od nas dynamicznej sytuacji epidemiologicznej, zapowiadanego włączenia Warszawy do tzw. strefy żółtej jesteśmy zmuszeni wydać poniższe oświadczenie informując o ponownej zmianie terminu jubileuszowej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Warszawa, 08 października 2020 r.
BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Okopowa 47
01-059 Warszawa

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA BROG B2B

Jako organizator jubileuszowej edycji XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020, które miało odbyć się w terminie 26 października 2020 r. w Warsaw Marriott Hotel, w obliczu odpowiedzialności i w związku z najnowszymi doniesieniami oraz przewidywanym włączeniem Warszawy do „strefy żółtej” i nakładanymi ograniczeniami, informacjami związanymi z zagrożeniem spowodowanym przez II falę epidemii koronawirusa COVID-19, jego wpływu i skutków dla zdrowia, powołując się na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jak również zalecenia płynące z Ministerstwa Zdrowia oraz innych właściwych służb w zakresie organizacji imprez masowych i imprez skupiających w jednym miejscu duże grono osób, jesteśmy zmuszeni przełożyć XX FORUM RYNKU STACJI PALIW PETROTREND 2020.

Nową datę wydarzenia, szacowaną na początek 2021 roku, podamy Państwu w najbliższym czasie. Bacznie obserwujemy aktualną sytuację. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Uczestników jest absolutnie priorytetowe. Niezmiernie ważny jest dla nas również wymiar merytoryczny konferencji, ale kluczowy jest tu także walor biznesowy obejmujący indywidualne, osobiste spotkania kupców z dostawcami, czy kuluarowy networking, na który szczególnie liczą nie tylko nasi Dostawcy, ale również pozostali Uczestnicy wydarzenia.

Informujemy, iż wszelkie dotychczasowe ustalenia z naszymi Partnerami, warunki współpracy i uczestnictwa, czy przebieg wydarzenia pozostają bez zmian zachowując ważność.

Za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji z całą odpowiedzialnością uprzejmie przepraszamy. Liczymy na Państwa zrozumienie. Jesteśmy głęboko przekonani, że już wkrótce, w przyjaznej i spokojnej atmosferze, spotkamy się na najważniejszym w Polsce wydarzeniu skupiającym: właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Podobnie jak udało nam się spotkać we wrześniu br. na organizowanym także przez nasze wydawnictwo XVIII Food Business Forum 2020, które z ogromnym powodzeniem odbyło się 7 września br. w Sheraton Warsaw Hotel.

Rafał Madyński
prezes zarządu
BROG B2B

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu: biuro@brogb2b.pl, tel. 664 463 083, (22) 290 66 11

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.10.2020
Aktualizacja: 09.10.2020