Zmiany w składzie zarządu PERN

Udostępnij artykuł

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PERN S.A. z dniem 31 lipca 2023 r. odwołało Pawła Stańczyka z funkcji wiceprezesa zarządu i jednocześnie z dniem 1 sierpnia 2023 r. powołało Sebastiana Bojemskiego na członka zarządu oraz powierzyło mu funkcję wiceprezesa zarządu PERN S.A.​​

PERN baza paliw

To kolejne w tym roku zmiany personalne w PERN. 30 kwietnia 2023 odwołano Rafała Milanda z funkcji wiceprezesa zarządu oraz Pawła Stańczyka z funkcji prezesa zarządu. 1 maja powołano Mirosława Skowrona na członka zarządu i powierzono mu funkcję prezesa zarządu PERN a Pawłowi Stańczykowi powierzono funkcję wiceprezesa PERN. Teraz podjęto kolejne decyzje personalne.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Sebastian Bojemski


Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, stypendysta Fundacji Kościuszkowskiej w USA oraz M. Grabowski Fund w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w indywidualnych kursach z zakresu geografii, strategii oraz polityki ekonomicznej na Institute of World Politics w USA.
Pracował m.in. w PKN Orlen na stanowisku dyrektora wykonawczego ds. marketingu. Od 2019 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Lotos Paliwa (obecnie MOL Polska).

źródło: PERN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.07.2023
Aktualizacja: 31.07.2023