Znamy datę jubileuszowego, XX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020!

W programie: spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu i unikania problemów, wskazówki od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, indywidualne rozmowy biznesowe w formule Business Speed Dating, uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2020 oraz Supplier of the Year 2020. Organizatorem jest nasze czasopismo Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portal Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie!

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze powierzchnie wystawiennicze!

16 marca 2020 roku w Warsaw Marriott Hotel, spotkamy się na jubileuszowej, dwudziestej już edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020 – najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw oraz przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych. Forum organizowane przez BROG B2B wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie osób decyzyjnych, ekspertów i profesjonalistów tej branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele sektora w osobach: właścicieli stacji niezależnych, inwestorów, prezesów, dyrektorów i kupców z sieci i koncernów paliwowych, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla stacji, sklepów i gastronomii.

VIDEORELACJA Z XIX FORUM PETROTREND 2019

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia. Tymczasem, już dziś, serdecznie zapraszamy dostawców i zainteresowanych właścicieli oraz managerów do potwierdzania udziału i współpracy podczas dwudziestej edycji najważniejszego w Polsce spotkania branży.

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania branży. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu. Już po raz ósmy na zakończenie Forum PetroTrend 2020, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Stacja Benzynowa Roku 2020 i po raz trzeci – Supplier of the Year 2020.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży stacji paliw w Polsce – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub rejestracji uczestnictwa.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
• udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych stacji paliw
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży BROG B2B
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.