48. stacja Amic z restauracją Subway®

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, marka Amic Energy jest liderem wśród stacji paliw w Polsce z ofertą Subway®. Sieć właśnie uruchomiła kolejną już 48. stację z restauracją Subway®. Dzięki temu nieustannie umacnia swoją pozycję na miejscu największego franczyzobiorcy Subway® na rynku.

Wdrożenie nowej oferty gastronomicznej jest każdorazowo powiązane z modernizacją wnętrza stacji. Nowy, funkcjonalny formatu sklepu zaprojektowano specjalnie dla Klientów sieci.

Już teraz także na stacji Amic Energy w Kaliszu, przy ulicy Wojska Polskiego 123 można posilić się ofertą sandwiczy, wrapów i sałatek kultowej, amerykańskiej sieci Subway®.

Restauracje Subway® mają w ofercie świeże produkty, a menu jest dopasowane do osobistych preferencji Klientów. Zarówno wegetarianie, jak i wielbiciele mięsnych przekąsek znajdą tu oryginalne połączenia smaków, a popularne Suby skomponują według własnych upodobań, wybierając spośród szerokiej oferty składników.

Amic Energy stawia na ciągły i dynamiczny rozwój. Już wkrótce otwarcia nowych restauracji na kolejnych stacjach paliw. 48 lokalizacji w sieci zostało wzbogaconych o ofertę Subway® w zaledwie 2 lata!

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.08.2021
Aktualizacja: 02.08.2021