50-ta restauracja Subway® w sieci stacji Amic Energy

Udostępnij artykuł
Amic Energy otworzyła właśnie 50-tą placówkę z ofertą amerykańskiej marki. Wydarzenie połączono z szeregiem specjalnych promocji dla klientów i fanów oferty Subway® na przebudowanej stacji Amic Energy w Gliwicach.

Od 30 września mieszkańcy Gliwic, kierowcy, klienci i wszyscy odwiedzający stację przy ul. Pszczyńskiej 100A, mogą skorzystać z szerokiej oferty sandwiczy, wrapów i sałatek w ramach menu Subway®, jak również z licznych promocji przygotowanych specjalnie dla nich! Świętowanie otwarcia 50-tej restauracji w sieci Amic Energy zostało zaplanowane na wszystkich stacjach z Subway®. Od 30 września do 7 października 2021 roku na każdej stacji Amic Energy z Subway® klienci, kupujący dowolnego Suba, otrzymają ciasteczko gratis.

– Wdrożenie projektu Subway®, jako głównego konceptu gastronomicznego sieci Amic Energy, zapewniło nam przede wszystkim szeroką i różnorodną ofertę. Waga coraz większej świadomości oraz oczekiwań Klientów, skłoniła nas do rozwoju konceptu Subway®, co bardzo szybko spotkało się ze wzrostem liczby osób odwiedzających nasze stacje. Klienci docenili naszą odpowiedź na ich oczekiwania. Wysoka jakość produktów, możliwość samodzielnego komponowania posiłku oraz dostępność wielu propozycji smakowych, w tym również wegańskich, połączona z możliwością szybkiego zjedzenia posiłku, w drodze do pracy czy szkoły sprawiła, że na nasze stacje są częściej odwiedzane. Niejednokrotnie również przez Klientów niezmotoryzowanych. Dynamiczny rozwój konceptu Subway® na stacjach Amic Energy był również niezmiernie istotny w trakcie pandemii. Precyzyjne procedury Subway® związane ze standardami czystości, myciem rąk oraz zmianą rękawiczek przed przygotowaniem każdego produktu wpłynęły na zaufanie i poczucie bezpieczeństwa wśród naszych Klientów – komentuje Irmina Karpińska Marketing & Convenience Director.

– Amic Energy rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Wdrożenie restauracji Subway® na 50-ciu stacjach paliw w zaledwie 3 lata wymagało pełnego zaangażowania całego zespołu, pracowników, operatorów oraz sprzedawców Amic Polska. Wyzwania napotkane na tej drodze to m.in. dopasowanie konceptu do powierzchni stacji, szkolenia sprzedawców, oraz utrzymanie procedur i wysokich standardów w ramach działań operacyjnych. Od roku 2020 dynamicznie rozwijamy współpracę z trzema platformami umożliwiającymi dostawę oferty gastronomicznej. Nasze produkty można zamówić na Uber Eats, Pyszne.pl oraz Glovo. To była bardzo dobra decyzja, która pozytywnie wpłynęła na sprzedaż naszej oferty również w trakcie pandemii, i jak pokazują wyniki, utrzymuje się na stabilnym poziomie również teraz, gdy działalność lokali gastronomicznych została wznowiona – komentuje Joanna Chodakiewicz, Senior Category Manager.

Amic Energy nie zwalnia tempa. Wkrótce sieć planuje uruchomienie kolejnych punktów z Subway®. Trzy z nich zaplanowane zostały jeszcze w tym roku.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.