60. restauracja Subway® w sieci Amic 

Udostępnij artykuł

21 września br. w Katowicach otworzyła się 60. stacja Amic Energy z Subway®. Ta okrągła liczba najlepiej pokazuje, jak unikatowa na skalę Polski jest współpraca Amic Energy z popularną siecią restauracji Subway®. 

Subway®

Stacje paliw to miejsca, które Klienci bardzo często odwiedzają nie tylko w celu zatankowania swojego samochodu. Dlatego tak ważne jest, aby oferta gastronomiczna była rozbudowana i atrakcyjna dla wszystkich. I tak powstało udane połączenie restauracji Subway® i Amic Energy – jedynej sieci stacji paliw w Polsce z tak licznym, jednorodnym franczyzowym konceptem food. 

Warto zwrócić uwagę, jak bardzo dynamiczny jest to rozwój – 60 lokali z Subway® w nieco ponad 3 lata!

W ofercie znajdziemy pozycje doskonale znane wszystkim z klasycznych restauracji Subway®, m.in. Spicy Italian (włoskie połączenie pepperoni z salami), jedna z najbardziej lubianych kanapek, Kurczak Teriyaki (paski kurczaka w sosie Teriyaki) czy Subway Melt™ (doskonałe połączenie indyka, szynki i boczku). Wszystkie kanapki są oczywiście podawane ze świeżymi warzywami, wybranym sosem i w wypiekanym na miejscu pieczywie. Warto także pamiętać o zestawach, bo do każdego SUB-a, wrapa czy sałatki można dokupić napój i ziemniaczki w promocyjnej cenie.

Dla tych, którzy akurat nie mają okazji, by wstąpić na stację osobiście, a chcieliby zamówić pyszną kanapkę, w prawie każdej z restauracji Amic dostępna jest opcja dostawy (Glovo, Uber, Pyszne, Bolt Food).

Warto odwiedzić stację Amic Energy w Katowicach, przy ul. Bytkowskiej 105, gdzie na każdego czekać będzie dobra energia i pyszny posiłek w formie kultowego sandwicza Subway®.

Źródło: Amic Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.09.2022
Aktualizacja: 28.09.2022