Zima w sklepie na stacji – praktyczne wskazówki

Udostępnij artykuł

Praktyczne informacje na temat przygotowania sklepu do sezonu zimowego, doboru asortymentu oraz sposobu jego poprawnej ekspozycji, zostaną zawarte w dodatku specjalnym „Zima i święta na stacji paliw”.

Przedstawimy w nim sposoby przystrojenia stacyjnego budynku na czas świąt, a także produkty FMCG, akcesoria i kosmetyki samochodowe, po które w okresie jesienno-zimowym klienci sięgają najczęściej.

Omówimy również sposoby promocji stacji na rynku lokalnym, kwestię doboru dostawcy energii elektrycznej oraz sposoby płatności za myjnie.

W listopadowym numerze „Stacji Benzynowej” znajdą się też artykuły na temat gastronomii, postępowania w przypadku napadu na stacj oraz organizacji stacyjnego zaplecza.

Dodatek specjalny jest najlepszym miejscem do skutecznej reklamy produktów lub usług firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do zarządów sieci lub niezależnych właścieli sklepów i stacji paliw.

Wydawcą „Stacji Benzynowej & Convenience Store” oraz portalu petrolnet.pl jest BROG Marketing – platforma komunikacji B2B.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG Marketing

Zbigniew Pąk – szef sprzedaży rynku paliwowego
tel. 22 571 13 43, 664 463 083
e-mail: z.pak@brogmarketing.pl