Spotkanie klientów i partnerów Novatek w Krakowie

Udostępnij artykuł

Gospodarzem honorowym spotkania był pierwszy zastępca prezesa zarządu Novatek OAO Mikhail Popov, który specjalnie na to spotkanie przyleciał z Moskwy, aby wraz z prezesem Dariuszem Bratoniem podziękować za współpracę wszystkim klientom, współpracownikom i partnerom Novatek w Polsce.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Starym w Krakowie, w wesołej atmosferze, jaką stworzył kabaret Chatelet. Atrakcją artystyczną wieczoru był występ znanego krakowskiego artysty, pianisty, wokalisty oraz kompozytora Grzegorza Turnaua, który wykonał swoje najważniejsze i najbardziej znane utwory.

Tegoroczne spotkanie oprócz doskonałej zabawy było kolejną okazją do podsumowań oraz rozmów o planach dotyczących dalszej współpracy.