Parówki, kabanosy, szaszłyki; grahamki, bułki francuskie; sałaty, prażona cebulka, ogórki; szereg kolorowych i aromatycznych sosów do wyboru. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do rozmaitych wariantów ciepłej przekąski, jaką jest hot dog. Wydaje się jednak, że poza pomnażaniem ilości wariantów bułki z parówką, niewiele można zrobić.
A co, gdyby parówkę w hot dogu zamienić na czekoladę, a keczup na sos wiśniowy? Nie to nie byłby już hot dog. Może w takim razie Choco Dog? Czy to zestawienie zbyt nierealne, aby było prawdziwe?
A jednak!
PKN Orlen na wybranych stacjach z ofertą gastronomiczną Stop Cafe Bistro wprowadził do menu Choco Doga. W chrupiącej, opiekanej bułce umieszczono rozpływającą się czekoladę w polewie wiśniowej.
Jesteśmy ciekawi jak klienci ocenią awangardową przekąskę.
