Agnieszka Kozłowska wśród panelistów jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2021

Udostępnij artykuł
Dyrektorka biznesu pozapaliwowego na Europę Środkowo-Wschodnią w Shell weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i newsowego portalu Petrolnet.pl – jubileuszowym XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2021. Agnieszka Kozłowska zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Food & coffee concept – trendy, oczekiwania, bezpieczeństwo”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych, kupców oraz dostawców odbędzie się 20 września w Marriott Warsaw Hotel.

Agnieszka Kozłowska – dyrektorka biznesu pozapaliwowego na Europę Środkowo-Wschodnią w Shell – jest odpowiedzialna za budowanie i wdrażanie nowej strategii Convenience Retail na 8 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Agnieszka wspiera realizację globalnej ambicji Shell, zakładającej, że do 2025 roku połowa marży operacyjnej firmy na wszystkich rynkach będzie generowana ze sprzedaży produktów i usług pozapaliwowych. Wraz z zespołem globalnym stworzyła nową submarkę Shell Cafe, która została przetestowana i obecnie jest wprowadzana w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Bułgarii, Ukrainie i Rosji. Przed dołączeniem do Shell Agnieszka między innymi przez 10 lat była związana z firmą AmRest, gdzie wdrażała i rozwijała w regionie CEE marki Starbucks Coffee i Pizza Hut. Jest absolwentką Executive MBA Poznań-Atlanta, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Wrocławskim oraz 2 programów The Chartered Institue of Marketing (CIM). Pasjonatka marketingu z doświadczeniem w pracy w sektorach: IT, Retail i HoReCa.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Videorelacja z ostatniej edycji
XIX Forum PetroTrend® 2019

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie jubileuszowego XX Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.09.2021
Aktualizacja: 07.09.2021