Amic Energy gra w 30. finale WOŚP

Udostępnij artykuł

Działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od 30. lat dowodzą, że razem można więcej. Wzajemne więzi i zrozumienie to nadrzędne wartości w firmie Amic Energy. W związku z tym wspólnie ze wszystkimi pracownikami i klientami spółka gra w tegorocznym finale WOŚP!

Wirtualna eSkarbonka Amic Energy

Wirtualną eSkarbonkę uruchomioną przez Amic Energy mogą wesprzeć wszyscy. Wystarczy kliknąć w link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/8hckm6, a celem tegorocznej zbiórki jest diagnostyka i leczenie wzroku dzieci.

eSkarbonka to wirtualne „puszki”, dzięki którym można zbierać datki na rzecz WOŚP w internecie. W rezultacie wszyscy Darczyńcy mogą dokonywać wpłat online w dowolnym czasie i miejscu.

Amic Energy prowadzi kampanię informującą o akcji w swoich mediach społecznościowych, na stacjach, w mailingach i SMSach.

Moto Orkiestra

Jedyną taką Orkiestrę na świecie wpierają liczne licytacje, w tym Moto Orkiestra. W szczególny sposób wspiera ją zespół rajdowy Amic Rally Team. W ramach Moto Orkiestry będzie można wylicytować zestawy oryginalnych gadżetów rajdowych zespołu Amic Rally Team. Wśród nich znajdą się m.in. odzież teamowa oraz bony na paliwo, karty lojalnościowe Driver Club z doładowanymi punktami, plakaty z autografami załóg rajdowych, czy zestawy produktów marki własnej Impet (płyny do spryskiwaczy, napoje energetyczne, zapachy do auta).

Pomaganie jest dziecinnie proste! Amic Energy ma wielkie serce, więc to oczywiste, że gra wspólnie z WOŚP dla zdrowia i wzroku dzieci!

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.01.2022
Aktualizacja: 18.01.2022