Amic Energy kreuje miejsca dobrej energii

Udostępnij artykuł
Od kilku miesięcy sieć stacji paliw Amic Energy w Polsce przechodzi rebranding i jest gruntownie modernizowana według najnowocześniejszych rozwiązań. Klienci pierwszych nowo oddanych stacji już mogą korzystać z wielu udogodnień.

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Marka stawia na miejsce, w którym klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Kluczem do tego jest oferta wysokiej jakości paliw, których cena jest bardzo stabilna i konkurencyjna rynkowo. Przestrzeń i ergonomia nowych stacji sprzyja wygodnemu tankowaniu oraz korzystaniu z dodatkowych usług nie tylko dla swojego pojazdu.

Stacje Amic Energy gwarantują klientom dobrą atmosferę i przyjazne miejsce do spędzenia czasu. Każdy kierowca i pasażer może skorzystać tu z wielu wymiarów dobrej energii. Na początek to energia, którą dzieli się profesjonalny i bardzo życzliwy personel stacji. Ludzie i doskonała obsługa to jeden z filarów sieci. Kolejnym jest jakość. Marka szczególnie dba o doskonałą jakość oferowanych produktów. Źródłem codziennej energii wielu klientów jest dobra kawa. Amic Energy oferuje specjalnie skomponowaną mieszankę kawy z certyfikatem UTZ, pochodzącej ze zrównoważonych upraw, której smak zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli tego napoju.

Energia to również wyselekcjonowane smaczne jedzenie, które serwują Food Pointy, a na wybranych stacjach restauracje Subway, zasięg tych drugich będzie systematycznie zwiększany. Stacje Amic Energy to miejsca z dobrą energią dla każdego, przyjazne dla dzieci i dorosłych, a także dla zwierząt, które często towarzyszą swoim właścicielom. Tu każdy poczuje moc pozytywnej energii.

Klienci Warszawy, Torunia i Gdyni już mogą korzystać z w pełni nowoczesnych stacji Amic Energy. Kolejne otwarcia są planowane jeszcze w marcu, a cały proces modernizacji stacji zakończy się w czerwcu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.