Amic Energy partnerem 5. Rajdu Śląska

Udostępnij artykuł
W sezonie 2021 barwy Amic Rally Team reprezentują aż dwie załogi rajdowe w składzie: Peugeot 208 Rally4, którym kieruje Agnieszka Załęcka i Ford Fiesta Rally3, za którego kierownicą zasiada Kamil Bolek. Warto podkreślić, że Agnieszka Załęcka stworzyła duet z pilotką Karoliną Baćkowską co sprawia, że jest to jedyna damska załoga w Mistrzostwach Polski.

Amic Energy w tym roku rozszerzyło swoją obecność w rajdach RSMP zarówno zwiększając zespół do dwóch ekip rajdowych, jak też angażując się w oficjalne partnerstwo piątej rundy rajdowych mistrzostw Polski – Rajdu Śląska, która odbędzie się w dniach 10-11 września. W tym roku w ramach Rajdu Śląska rozegra się m.in. odcinek specjalny na Stadionie Śląskim w Chorzowie, który nosi nazwę Kryterium 100-lecia Powstańców Śląskich. Rajd Śląska to aż 9 odcinków specjalnych, mnóstwo wspaniałych załóg i emocji.

Sieć stacji paliw Amic Energy wspiera młodych zawodników, promuje sportową rywalizację, docenia siłę zespołu i wierzy w moc energii płynącej z pokonywania przez ekipy kolejnych odcinków specjalnych i dopingu kibiców.

Sezon rajdowy 2021 przebiega bardzo dynamicznie, zespół nie zwalnia tempa i ma przed sobą ciągle dużo wyzwań. Oprócz przygotowań do rajdów, uczestniczy w serii eventów z cyklu „Rajdowe Weekendy” na stacjach Amic Energy związanych z promocją paliw premium Amic Pro.

W wybrane piątki, podczas pełnych emocji „Rajdowych Weekendów”, klienci stacji i fani rajdów samochodowych i motoryzacji mają możliwość osobistego spotkania się z kierowcami Amic Rally Team oraz obejrzenia aut rajdowych Forda Fiesty Rally3 oraz Peugeota Rally4, a nawet wypróbowania miejsc za ich kierownicą. Wydarzeniom towarzyszą liczne atrakcje takie jak koło fortuny z nagrodami, liczne rabaty na produkty sklepowe oraz promocje na sandwicze Subway®. Na szczególną uwagę jednak zasługuje weekendowa oferta paliw premium Amic Pro w cenie paliw standardowych, co jest doskonałą okazją do wypróbowania najwyższej jakości paliw premium w bardzo atrakcyjnej cenie. Promocja na paliwa premium trwa do 6 października na stacjach Amic Energy z dostępną ofertą paliw premium Amic Pro i obowiązuje z kartą Driver Club.

Harmonogram eventów „Rajdowe Weekendy” z kierowcami Amic Rally Team na stacjach Amic Energy:

17 września, godz. 14.00-20.00
Wrocław, Kamil Bolek
Ford Fiesta Rally3
Amic Energy ul. Sycowska 70

24 września, godz. 14.00-20.00
Katowice, Kamil Bolek
Ford Fiesta Rally3
Amic Energy ul. Bracka 4

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.