AMIC Energy to sieć 117 nowoczesnych stacji paliw i myjni samochodowych, która rozwija się dynamicznie na terenie całego kraju

Udostępnij artykuł
Nasze stacje zlokalizowane są zarówno w miastach, jak i przy największych trasach. Zostaliśmy także największym wśród sieci paliwowych partnerem restauracji Subway, posiadając ich dokładnie 65 przy naszych obiektach w całym kraju i oferując kierowcom pyszne kanapki w przerwie podróży. Stawiamy na jakość produktów oraz obsługi, dzięki temu jesteśmy pewni, że Klienci wracają do nas z uśmiechem na twarzy i znajdują wszystko, czego potrzebują.

Jako marka odpowiadamy na potrzeby kierowców i wszystkich Klientów szeroką ofertą produktów i usług dostępnych na naszych stacjach. Tworzymy miejsca dobrej energii, gdzie Klient nie tylko tankuje, ale też zatrzymuje się na kawę, zakupy dostępne 24h, czy smaczny posiłek w podróży.

Wizytówkę sieci AMIC Energy stanowią przede wszystkim wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium AMIC Pro, a także wyselekcjonowane produkty żywnościowe oraz napoje serwowane w ofercie sklepów AMIC Market czy Food Point. Nasi Klienci mogą korzystać z funkcjonalnej aplikacji mobilnej AMIC Energy PL oraz licznych promocji i benefitów w ramach dopasowanego do ich potrzeb programu lojalnościowego Driver Club – docenianego przez użytkowników. Dodatkowo, pieczę nad każdą stacją sprawuje wyszkolony personel, który z życzliwością oferuje asystę Klientom w procesie rejestracji w aplikacji oraz promuje dodatkowe usługi na stacji.

W AMIC Energy ważne jest, aby nie tylko przyciągać Klientów atrakcyjną ofertą produktową, ale również promować działania na rzecz motorsportu i rozwijania pasji motoryzacyjnych w Polsce.

Chcemy angażować się w rozwój młodych talentów, promując bezpieczną jazdę i stawiając na dobrą energię podczas sportowej rywalizacji, dlatego sieć jest mecenasem zespołu rajdowego AMIC Rally Team, który na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski reprezentują aż dwie załogi.

Jako doświadczony operator, posiadamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do prowadzenia stacji paliw, jak i obsługi Food Point obejmującej przygotowanie i sprzedaż posiłków. Prowadząc stację pod naszym logo, partnerzy otrzymują wsparcie przy wizualizacji i wyposażeniu sklepu, infrastrukturze informatycznej i materiałach marketingowych dopasowanych do najnowszych trendów rynkowych. Szkolimy personel i wspomagamy proces otwarcia stacji. Nasza oferta jest elastyczna. Oferujemy warunki dopasowane do potrzeb i możliwości naszych partnerów.

Stacje paliw AMIC Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. Projekt ten jest wyjątkowy również dlatego, że jest to jedyna sieć paliwowa, w której są obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne w jednym miejscu – Sbarro oraz Subway.
Pierwszą, pilotażową pizzerię Sbarro sieć Amic Energy otworzyła w październiku 2022 roku w Warszawie, drugą pod koniec marca 2023 roku w Kielcach, trzecią w kwietniu w Łodzi, a czwartą w maju w Gdyni.

Zapraszamy do kontaktu – kliknij

Opublikowano: 01.10.2021
Aktualizacja: 31.05.2023