Amic Energy uruchamia franczyzę

Udostępnij artykuł
Sieć stacji paliw Amic Energy od czerwca 2021 roku ruszyła z ofertą  współpracy franczyzowej kierowaną do przedsiębiorców i właścicieli  stacji paliw, którzy chcą podjąć współpracę z dynamicznie rozwijającą się w Polsce marką.

Marka Amic Energy jest obecna na polskim rynku od ponad dwóch lat, aktualnie liczy 116 nowoczesnych własnych stacji paliw zlokalizowanych w całym kraju. Szeroka oferta produktów i usług stacji odpowiada na potrzeby kierowców i klientów. Przede wszystkim należą do niej wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium Amic Pro, ale także szeroka gama produktów typu convenience. Dynamicznie rozwijająca się oferta gastronomiczna to kolejny argument za podjęciem współpracy. Klienci stacji mogą korzystać z licznych promocji i benefitów w ramach docenianego i dopasowanego do ich potrzeb programu lojalnościowego Driver Club. Użytkownicy stacji cenią sieć za konkurencyjne ceny paliw, świeżość oferowanych produktów żywnościowych, a także szyte na miarę akcje promocyjne, które dają realne korzyści i stanowią wymierną wartość dla portfela.

Oferta franczyzowa Amic Energy kierowana jest do klientów oraz partnerów biznesowych w odpowiedzi na potrzeby rynkowe oraz dostosowane do realnych możliwości i oczekiwań.  Została wypracowana przez  Amic Energy w oparciu o znajomość polskiego rynku, a także najlepsze doświadczenia rynków międzynarodowych z uwzględnieniem aktualnych trendów. Celem jest zapewnienie obustronnych korzyści, co najlepiej zapewni model elastycznego dopasowywania zakresu i warunków współpracy do indywidualnych oczekiwań partnera.

Elastyczność dotyczy zarówno obszaru dostaw paliw, środków transportu tych dostaw, a także konstruowania oferty handlowej sklepów. Franczyzobiorcy mogą korzystać z benefitów i atrakcyjnych warunków wynikających bezpośrednio z kontraktów sieci z dostawcami, jak też podejmować współpracę z dostawcami lokalnymi, co ma szczególne znaczenie w miejscach z wyraźnie wyodrębnioną tradycją regionalną.

Do konceptu franczyzy wielu przedsiębiorców na rynku paliw nie trzeba namawiać, jednak kluczowe są jej warunki. Sztywne zasady ofert franczyzowych stanowią jedną z kluczowych barier współpracy, w ofercie franczyzowej Amic Energy stawia na dopasowanie warunków adekwatnie do indywidualnego potencjału i możliwości klientów franczyzowych.

Sieć oferuje pełną ofertę w zakresie korzystania z rozpoznawalnej i pozytywnie odbieranej przez klientów marki Amic Energy, której towarzyszy hasło: Miejsce dobrej energii! Gwarantuje wysoką jakość paliw, w tym paliw premium Amic Pro. Jednocześnie zapewnia wsparcie sprzedaży, organizację wyposażenia, wizualizację stacji oraz wsparcie w procesie inwestycji.

Partnerzy franczyzowi mogą udostępniać klientom swoich stacji korzyści programu flotowego Fleet Card oraz programu lojalnościowego Driver Club.

Współpraca w ramach oferty franczyzowej Amic Energy to pewność jakości, gwarancja elastycznych warunków szytych na miarę potrzeb, przy jednoczesnym bezpieczeństwie biznesowym. To szansa na pozyskanie nowych klientów dla swojej placówki i rozwój biznesu.

Zainteresowani przedsiębiorcy mogą sprawdzić możliwe warunki współpracy określając swoje potrzeby w formularzu na stronie www.amicenergy.pl  lub wysyłając maila na adres franczyza@amicenergy.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.07.2021
Aktualizacja: 01.07.2021