Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2021

Udostępnij artykuł
Najważniejsza w roku publikacja przeznaczona dla właścicieli stacji, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych oraz wszystkich profesjonalistów branży. Najbardziej efektywna powierzchnia reklamowa z dożywotnim dostępem do pełnej treści. Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2021 ukaże się w tradycyjnej WERSJI PAPIEROWEJ oraz ogólnodostępnej INTERAKTYWNEJ elektronicznej (klikalne reklamy, możliwość osadzania materiałów video itp.) Zachęcamy serdecznie do współpracy!

Tradycją naszego wydawnictwa jest, że Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2021 tworzony jest przy udziale najwybitniejszych ekspertów. Analityków, instytucji badawczych, a także doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, a także przedstawicieli największych sieci.

RAPORT ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która nabierze wymiaru interaktywnego. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Nowe funkcjonalności to pakiet, który łączy doskonale znaną w branży naszą wieloletnią tradycję wydawniczą z formami komunikacji, które umożliwia najnowsza technologia. To nie tylko najlepszy, precyzyjny i bezpośredni kanał komunikacji z ekspertami, możliwość dołączania materiałów video, czy opracowań źródłowych i uzupełniających. Również skuteczny nośnik dla ofert i przekazów reklamowych, które od teraz zyskują. Np. możliwość bezpośrednich przekierowań do stron prezentujących od razu ich wszelkie szczegóły. To wspaniałe uzupełnienie naszej oferty ze strefy wydawniczej. Znacznie poszerza zakres możliwości współpracy oraz stopień jej efektywności w komunikacji „business to business” – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2021 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
– właścicieli obiektów niezależnych;
– inwestorów i twórców konceptów;
– prezesów, zarządów i dyrektorów z sieci stacji, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach stacji, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych;
– analityków i ekspertów rynku hotelarskiego;
– wszystkich profesjonalistów branży.

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Oczywiście, tradycyjnie przypominamy, iż pełen dostęp do naszych czasopism jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny! Zachęcamy do lektury i współpracy!

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, medium marketingowo-reklamowe. O szerokim zasięgu, z którego nasi odbiorcy korzystają wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją. RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży w Polsce. A także ukaże się w interaktywnej formule.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży.

TERMIN PUBLIKACJI: WRZESIEŃ 2021
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 30 WRZEŚNIA 2021

Publikacja powstaje w BROG B2B – mediach efektywnej komunikacji – wydawcy czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
tel. 664 463 083, z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny Stacja Benzynowa & Convenience Store
tel. 664 463 085, e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.07.2021
Aktualizacja: 28.09.2021