Amic Energy z nowymi przetargami

Udostępnij artykuł

[SUPER NEWS] Firma Amic Energy, zarządzająca siecią 116 stacji w Polsce, ogłosiła dwa postępowania przetargowe. Pierwszy z przetargów dotyczy obsługi i rozwoju aplikacji mobilnej. Drugi zaś ma na celu wyłonienie podmiotu, który poprowadzi komunikację firmy w social mediach.

Amic Energy

Aplikacja mobilna Amic Energy

8 marca br. firma ogłosiła otwarcie konkursu ofert na bieżącą obsługę i rozwój aplikacji mobilnej Amic.

Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie ofert powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do 20 marca 2022 r., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą konkursu ofert w dniu 21 marca br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty konkursowej upływa w dniu 31 marca br.  o godzinie 18:00.

Obłsuga profili w social mediach

16 marca br. koncern zainicjował przetarg na obsługę i prowadzenie komunikacji na profilach Facebook i Instagram Amic.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do 25 marca br., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 28 marca br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 11 kwietnia br.  o godzinie 12.00.

Kontakt dla oferentów

W celu otrzymania dalszych informacji na temat obu konkursów należy kierować zapytania bezpośrednio do przedstawicieli koncernu na adres e-mail: tenders@amicenergy.pl

Źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.03.2022
Aktualizacja: 17.03.2022