Amic Energy z oficjalnym profilem na Instagramie

Udostępnij artykuł
Amic Energy poszerza swoje kanały komunikacji i dołącza do grona marek z własnym profilem na Instagramie. Na platformie można go znaleźć pod nazwą @amicenergy.pl

Marka stawia na zaangażowaną relację ze swoimi klientami i budowanie społeczności wokół aktywności prowadzonych pod szyldem Amic Energy. Komunikacja na profilu ma być ukierunkowana na bezpieczeństwo podróżowania, produkty i usługi Amic Energy, a także na promocję pasji motoryzacyjnej poprzez zespół rajdowy Amic Rally Team, którego sieć jest mecenasem.

– Zapnijcie pasy i śledźcie Amic Energy na Instagramie. Przygotujcie się na zastrzyk dobrej energii, pasji do motoryzacji, a także przydatnych i zabawnych treści na dobry dzień! – zapowiadają przedstawiciele sieci.

Na @amicenergy.pl użytkownicy znajdą nowe produkty marek własnych, benefity programu lojalnościowego DriverClub, dużo dobrej energii, która towarzyszy marce na co dzień. Sieć Amic Energy jest liderem wśród partnerów franczyzowych restauracji Subway, których atrakcje ofertowe także będą komunikowane na nowym profilu.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.05.2021
Aktualizacja: 13.05.2021