Amic kontynuuje modernizacje stacji Lukoil

Udostępnij artykuł
Firma zarządzająca 115 stacjami pod marką Lukoil na terenie Polski prowadzi kolejne prace związane z rebrandingiem marki i unowocześnieniem sieci. W ostatnim czasie firma świętowała zakończenie prac w kolejnych lokalizacjach, a tymczasem poszukuje kolejnych podwykonawców.

Amic zastąpi Lukoila

19 czerwca 2018 r. redakcja Petrolnet.pl jako pierwsza w Polsce w artykule pt. Stacje Lukoil w Polsce zmienią brand na Amic poinformowała o planach inwestycyjnych firmy Amic Polska.
Również w premierowym, pierwszym na rynku wywiadzie z Krzysztofem Strzeleckim, prezesem zarządu Amic Polska, który ukazał się na łamach czerwcowego wydania magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store” poznaliśmy plany dotyczące zakończenia prac związanych z rebrandingiem sieci.

– Jeszcze przez niecałe trzy lata będziemy mogli posługiwać się marką Lukoil. Rada nadzorcza zaakceptowała decyzję, że jeszcze w 2018 rozpoczniemy proces rebrandingu. Naszym ambitnym celem jest, aby najpóźniej do końca II kwartału 2019 roku cała sieć funkcjonowała pod brandem Amic Energy – powiedział w rozmowie z redakcją magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store Krzysztof Strzelecki.

Przeczytaj wywiad z prezesem Amic Polska 
w bezpłatnej wersji elektronicznej magazynu
>> proszę kliknąć okładkę <<

Lista placówek po modernizacji

Tymczasem, niezależnie od planowanej wymiany oznakowania zewnętrznego na stacjach Lukoil i zmiany marki, w kolejnych lokalizacjach trwają prace remontowe. Do tej pory, między czerwcem a wrześniem br., nowy wystrój oraz nowe usługi pozapaliwowe pojawiły się na stacjach Lukoil w Gdyni, Łodzi, Mikołowie i Piasecznie.

Kolejny przetarg

W drugiej połowie września br. Amic Polska opublikowała informację o rozpoczęciu przyjmowania ofert przetargowych dotyczących realizacji umowy ramowej na modernizację wnętrza budynków stacji działających pod marką Lukoil.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza udostępnionego na stronie koncernu do dnia 20 września 2018 r., do godziny 12.00. Tradycyjnie, zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 21 września 2018 r. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 03 października 2018 r. o godzinie 12.00. Potencjalni kontrahenci, w celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu, powinni skontaktować się bezpośrednio z pracownikami koncernu z działu przetargowego.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2018
Aktualizacja: 18.09.2018