Amic kupi nowe ekspresy kawowe

Udostępnij artykuł
Firma, która obecnie prowadzi rebranding i remodeling sieci 115 stacji Lukoil, otworzyła postępowanie przetargowe dotyczące zakupu ekspresów automatycznych do konceptów kawowych Food Point działających na stacjach Amic.

Obecnie Amic prowadzi intensywne prace związane z przebudową sieci stacji. Większość z nich działa jeszcze pod marką Lukoil, jednak w pierwszych lokalizacjach są już prowadzone prace rebrandingowe, mające na celu wprowadzenie marki Amic.

Przypomnijmy, że jeszcze w 2018 roku rozpoczęły pracę pierwsze sklepy pod brandem Amic Market, a w wielu lokalizacjach został wprowadzony nowy format kawowo-gastronomiczny Food Point.
O przeprowadzonych zmianach i planach na 2019 tak wypowiadała się Irmina Karpińska, Senior Manager of Marketing & Convenience Sales Amic Polska, na łamach publikacji „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2018” (powstającej pod redakcją magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl):

– Bardzo mocno skupiliśmy się na ofercie gastronomicznej. Na wszystkich stacjach została wdrożona własna oferta kawowa pod marką Food Point. Zdajemy sobie sprawę, że konkurencja stacji paliw w segmencie kawowym jest bardzo silna. Koncerny prześcigają się w innowacyjnych pomysłach dotyczących serwowanych produktów – coraz bogatsza oferta produktowa, kawy na ciepło, zimno, mnogość dodatków i wybór różnych rodzajów ziaren. Nasze plany w zakresie oferty kawowej nadal pozostają bardzo ambitne. Wdrożenie jednolitej oferty kawowej w 2017 roku to tylko początek drogi. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia długofalowej strategii rozwoju tej kategorii na naszych stacjach – Irmina Karpińska w: „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2018”, s. 72.

Oferty w prowadzonym obecnie postępowaniu przetargowym są przyjmowane do 22 stycznia br., do godziny 18:00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 23 stycznia br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 31 stycznia br., do godziny 12:00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.