Amic Polska partnerem Rajdu Śląska 2022

Udostępnij artykuł

Już po raz drugi Amic Polska podejmuje partnerstwo z organizatorami Rajdu Śląska. Tegoroczne wydarzenie tradycyjnie odbywa się we wrześniu i jest jednocześnie 7. rajdem w kalendarzu RSMP, a czwartym w cyklu HRSMP.

Amic Polska Amic Rally Team

Amic Polska promuje motorsport

Amic Polska, właściciel 116 stacji paliw, od lat docenia siłę sportów motoryzacyjnych i dostrzega potencjał młodych sportowców. Wspiera zawodników, pełniąc rolę mecenasa zespołu rajdowego Amic Rally Team. W Rajdzie Śląska w barwach Amic Energy pojedzie załoga, która jest jedynym damskim składem wśród wszystkich zespołów. Na fotelu kierowcy – Agnieszka Załęcka, której pilotuje Karolina Baćkowska. Panie rywalizują o najlepsze wyniki w kolejnych etapach RSMP. Mierzą się z prędkością, zdobywają nowe doświadczenia, śmiało podejmując wyzwania. Ich partnerem na OS-ach jest Peugeot 208 Rally4, nowej generacji rajdówka, która jak dotąd świetnie się spisuje.

Amic Energy to marka, z którą sympatyzują fani motorsportu, korzystając na co dzień z usług oferowanych na stacjach. Sieć już kolejny raz angażuje się w promocję sportów motorowych, pozytywnych postaw w rywalizacji na rajdowych trasach oraz motywuje kibiców do dopingu pełnego dobrej energii.

Sezon rajdowy 2022 przebiega bardzo dynamicznie, zespół Amic Rally Team nie zwalnia tempa, a do Rajdu Śląska zostało już niespełna półtora miesiąca.

Źródło: Amic Energy w Polsce

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.07.2022
Aktualizacja: 29.07.2022