Amic Polska szuka dostawcy

Udostępnij artykuł
W związku z trwającymi intensywnymi pracami nad rebrandingiem sieci Łukoil spółka ogłosiła przetarg na dostawę zestawu kontenerów do prowadzenia sprzedaży tymczasowej na stacjach paliw.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do dnia 6 maja br., do godziny 12.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 6 maja br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 13 maja br. o godzinie 12.00. W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu należy kontaktować się bezpośrednio z biurem Amic Polska.

Amic Polska zarządza siecią 115 stacji. Obecnie aż do końca pierwszej połowy 2019 roku trwa rebranding sieci, w części działającej jeszcze pod marką Lukoil. Przy stacjach działają nowoczesne sklepy convenience, a część z nich przeszła już modernizację do standardu Amic Market. Na terenie części obiektów działają nowoczesne koncepty kawowo-gastronomiczne pod marką Food Point. Sieć współpracuje również z marką Subway – obecnie restauracje pod amerykańskim brandem funkcjonują na terenie 10 stacji Lukoil / Amic.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.04.2019
Aktualizacja: 25.04.2019