Andamur poszerza swoją sieć stacji paliw w Polsce o nowe punkty zaopatrzenia

Udostępnij artykuł

Chodzi o nowe stacje paliw pod szyldem austriackiego przedsiębiorstwa AMIC. Współpraca między Andamur i Amic umożliwi oferowanie wysokiej jakości usług i zagwarantuje dostępność paliwa w tych nowych lokalizacjach.

amic energy stacja

Dzięki temu nowemu partnerstwu Andamur dysponuje łącznie 134 stacjami paliw na terenie Polski, zapewniając tym samym szeroki zasięg w naszym kraju. Jest to odpowiedź na międzynarodową strategię rozwoju firmy Andamur, która dąży do ekspansji na kluczowych rynkach transportu towarowego. Polska jest strategicznym krajem dla firmy ze względu na swoje położenie geograficzne i znaczenie jako węzeł transportowy w Europie Środkowo-Wschodniej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Stacje czynne są 7 dni w tygodniu, zapewniając kompleksową obsługę dla przewoźników. Oprócz dostaw paliwa, stacje oferują szereg dodatkowych usług dla kierowców, takich jak bezpłatny dostęp do sieci WIFI i różne rozwiązania w zakresie posiłków. Pozwoli to zawodowym przewoźnikom odpocząć i zregenerować siły w wygodnych warunkach podczas ich podróży.

źródło: Andamur

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 16.08.2023
Aktualizacja: 17.08.2023