Andrzej Olechowski prelegentem jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2021

Udostępnij artykuł
Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Gazu Płynnego weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i newsowego portalu Petrolnet.pl – jubileuszowym XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2021. Andrzej Olechowski wygłosi referat pt. “LPG w Polsce. Rynek, wybrane zagadnienia, w tym propozycje nowelizacji ETD” oraz zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Branża paliwowa czy energetyczna – w obliczu nowych strategii”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów kawowych i gastronomicznych, kupców oraz dostawców odbędzie się 20 września w Marriott Warsaw Hotel.

Andrzej Olechowski mgr ekonomii, absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS ( SGH) oraz studiów podyplomowych z rachunkowości ( AE Poznań). Nauczyciel akademicki. Ukończył szereg szkoleń i kursów specjalistycznych z zakresu ekonomii, zarządzania projektami, a także branżowych. Karierę zawodową rozpoczął w firmach handlowych w tym m.in. 6 lat pracy w Afryce na kierowniczym stanowisku. Z branżą gazową i paliwową związany od 1990 roku. Pracował m.in. w Total Polska oraz PKN Orlen.

W latach 1997-98 członek Prezydium POGP. Od 2007 w POGP. Odpowiedzialny za całość funkcjonowania organizacji, w tym reprezentacja POGP w pracach legislacyjnych w instytucjach państwowych. Główny autor cyklicznego Raportu Rocznego POGP. Reprezentuje POGP w pracach Liquid Gas Europe oraz WLPGA (Europejskiej i Światowej Organizacji Gazu Płynnego). W latach 2007-2011 członek Rady Normalizacyjnej Polskiego Komitetu Normalizacji, nauczyciel akademicki. Od 2015 r. sekretarz Rady Konsultacyjnej przy Prezesie RARS (ARM) ds. Zapasów.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Videorelacja z ostatniej edycji
XIX Forum PetroTrend® 2019

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie jubileuszowego XX Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2021
Aktualizacja: 18.09.2021