Aplikacja mobilna Moya Firma z nowymi funkcjonalnościami

Udostępnij artykuł
Anwim właściciel marki Moya intensywnie rozwija nie tylko sieć stacji paliw, lecz także usługi dla klientów flotowych. Aplikacja mobilna Moya Firma otrzymała dwie nowe funkcjonalności: płatności zbliżeniowe za pomocą technologii NFC oraz identyfikację biometryczną twarzy. Nowa wersja aplikacji dostępna jest na urządzenia mobilne działające w ramach systemu operacyjnego Android. Można ją bezpłatnie pobrać w Sklepie Play. Równolegle trwają prace nad aktualizacją aplikacji w wersji na iOS.

– Moya Firma to wyjątkowa usługa na polskim rynku programów flotowych. Charakteryzuje się pełną elastycznością – oferujemy możliwość dostosowania do każdej firmy, w zależności od jej potencjału zakupu paliw. Dzięki niej użytkownicy uzyskują atrakcyjne rabaty na paliwa, pełną kontrolę nad dokonanymi tankowaniami i wygodne rozliczenia. Co więcej, do dyspozycji mają także aplikację mobilną, która pozwala na sprawne zarządzanie płatnościami za faktury z poziomu szybkich przelewów. Wyposażona jest także w nawigację i mapę stacji Moya. Moya Firma pozwala efektywnie zoptymalizować procesy w firmie, zwiększyć kontrolę nad flotą, a kierowcom daje bezpieczeństwo i komfort tankowania – zapewnia Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej w Anwim.

Aplikacja mobilna Moya Firma pozwala dokonywać transakcji za paliwo bez konieczności użycia fizycznej karty Moya Firma. Zapewnia ona wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki indywidualnej autoryzacji użytkownika przypisanego do danej karty flotowej oraz wszystkie zabezpieczenia, jakie oferuje użytkownikom nowoczesny smartfon (w tym np. czytnik linii papilarnych). Od teraz autoryzacja możliwa jest także za pomocą technologii biometrycznego rozpoznawania twarzy. Co więcej, odpowiadając na zapotrzebowania klientów, wprowadzono możliwość szybkich płatności zbliżeniowych przy użyciu NFC. Obie nowe funkcjonalności dostępne są na system Android (konieczna jest aktualizacja aplikacji Moya Firma w Sklepie Play).

Program Moya Firma w dalszym ciągu zwiększa swoją popularność i zyskuje nowych klientów. Ciągły rozwój i kolejne udogodnienia dla menedżerów oraz kierowców zaowocowały m.in. prestiżową w branży nagrodą – Fleet Derby dla aplikacji mobilnej.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.10.2021
Aktualizacja: 25.10.2021