Aplikacja Orlen Vitay ma już pięć milionów użytkowników

Udostępnij artykuł

Aplikacja lojalnościowa Orlen Vitay ma już 5 milionów użytkowników. To efekt m.in. Wakacyjnej Promocji, dzięki której klienci mogą skorzystać z promocyjnej ceny na paliwa. W pierwszym tygodniu promocji, Orlen Vitay była najchętniej pobieraną darmową aplikacją na urządzenia z systemem Android.

orlen stacja logo petrolnet

– Orlen konsekwentnie rozwija portfolio swoich usług cyfrowych. Pięć milionów użytkowników aplikacji Orlen Vitay jest dowodem skuteczności działań, wpisujących się w plan rozwoju segmentu detalicznego. Użytkownicy doceniają wygodę i korzyści, jakie daje aplikacja przy zakupie towarów i usług oferowanych przez ORLEN. Stale pracujemy nad poszerzeniem jej funkcjonalności, aby z jednej strony uwzględnić rosnącą ofertę korzyści dostępnych dla klientów detalicznych koncernu, z drugiej – spełnić oczekiwania użytkowników w zakresie komfortu i intuicyjności aplikacji – mówi Bartosz Niemaczek, dyrektor Biura Rozwoju Kanałów Cyfrowych i Relacji z Klientami Orlen.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Promocje dla użytkowników

Orlen Vitay to aplikacja lojalnościowa ułatwiająca klientom stacji paliw Orlen korzystanie z różnych promocji. Dzięki aplikacji klienci zyskują dostęp do kuponów z rabatami oraz zdobywają dodatkowe punkty Vitay za zakupy na stacjach Orlen. Aplikacja umożliwia też obsługę kart, takich jak Biznestank, Karta Dużej Rodziny i Vitay za pomocą jednego kodu QR. W połączeniu z Orlen Pay pozwala na szybkie i bezpieczne płatności za paliwo czy myjnię – bezpośrednio przy dystrybutorze.

Coraz więcej pobrań

W pierwszym tygodniu trwania Wakacyjnej Promocji, aplikacja Orlen Vitay była najchętniej ściąganą darmową aplikacją na telefonach z systemem Android i drugą najpopularniejszą na telefonach z iOS. W sierpniu liczba użytkowników korzystających z Orlen Vitay przekroczyła 5 mln. W sumie, od startu promocji 30 czerwca do 8 sierpnia, liczba użytkowników aplikacji zwiększyła się o ponad 600 tysięcy.

Letnia promocja na stacjach Orlen cieszy się w tym roku jeszcze większym powodzeniem niż w ubiegłym. Od 30 czerwca do 8 sierpnia klienci zrealizowali o 16% więcej kuponów promocyjnych, niż w analogicznym okresie 2022 roku. Ponad 1/3 całego paliwa sprzedanego w tym czasie na stacjach Orlen została kupiona po promocyjnej cenie.

Wakacyjna promocja na stacjach Orlen trwa do 31 sierpnia. Zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay mogą kupić paliwa tańsze o 30 groszy za litr, posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają jeszcze większy rabat – 40 groszy na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze. Każdy uczestnik promocji mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca, i nadal może skorzystać z czterech kolejnych tankowań w okresie 1 sierpnia – 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów.

źródło: Orlen

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.08.2023
Aktualizacja: 17.08.2023