Aplikacja Super Moya świętuje urodziny!

Udostępnij artykuł

Mija rok od uruchomienia aplikacji dla klientów indywidualnych sieci stacji paliw Moya. Z tej okazji od 26 kwietnia do 5 maja będzie można skorzystać z promocji i rabatów na paliwo. W ten sposób Moya chce podziękować klientom za okazane zaufanie – aplikację pobrało już ponad 560 tysięcy użytkowników.

aplikacja super moya urodziny

Polska sieć stacji paliw Moya utrzymuje swoją pozycję lidera pod względem dynamiki rozwoju. W niebiesko-czerwonych barwach działa ponad 460 obiektów na terenie całego kraju. Sieć nieustannie monitoruje trendy rynkowe i potrzeby swoich klientów, aby zawsze odpowiadać na ich oczekiwania.

O aplikacji Super Moya

Aplikacja mobilna Super Moya umożliwia klientom indywidualnym m.in zbieranie punktów lojalnościowych za zakup paliwa lub innych produktów dostępnych na stacjach paliw Moya. Punkty te z łatwością mogą wymienić na atrakcyjne rabaty paliwowe lub produkty z asortymentu Caffe Moya.

Z aplikacji korzysta już ponad 560 tysięcy osób. Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw Moya, jak informują jego przedstawiciele, z satysfakcją obserwuje rosnące zainteresowanie użytkowników i zapowiada dalsze inwestycje w rozwój tego rozwiązania, aby jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania.

Jesteśmy dumni z tak dużej liczby użytkowników naszej aplikacji mobilnej Super Moya. Aplikacja stała się niezastąpionym narzędziem dla naszych klientów, zapewniając im wygodę, dostęp do rabatów i spersonalizowanych ofert oraz najnowszych informacji o naszych produktach i usługach. Cieszymy się, że tak wielu Klientów docenia wartość, jaką dostarcza nasza aplikacja, i – aby sprostać oczekiwaniom – obiecujemy kontynuować jej rozwój. Niebawem zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności podkreśla Andrzej Kondys, członek zarządu Anwim S.A.

Aplikacja Super Moya to intuicyjny interfejs, ułatwiający zarządzanie ofertami, promocjami oraz punktami lojalnościowymi. Dzięki przejrzystej mapie, klienci mogą bez trudu odnaleźć najbliższą stację Moya.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Jak pobrać?

Super Moya jest dostępna do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Na stacjach Moya użytkownicy mogą skanować plakaty z QR kodami, które kierują bezpośrednio do strony umożliwiającej instalację aplikacji. Proces rejestracji jest szybki i prosty, umożliwiając klientom natychmiastowe korzystanie ze wszystkich zalet Super Moya.

Urodzinowa promocja

26 kwietnia na stacjach paliw Moya rusza wyjątkowa urodzinowa promocja! Klienci, którzy z aplikacją Super Moya kupią dowolnego hot doga lub kawę, będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG. Promocja potrwa do 5 maja i będzie obowiązywać na stacjach paliw Moya z ofertą Caffe Moya.

źródło: Anwim

Opublikowano: 25.04.2024
Aktualizacja: 25.04.2024