Artur Krzyk powołany do zarządu Anwim

Udostępnij artykuł

W dniu 30 czerwca 2022 roku rada nadzorcza Anwim podjęła uchwałę o powołaniu Artura Krzyka do zarządu spółki. Artur Krzyk będzie pełnił także funkcję dyrektora operacyjnego ds. importu w Anwim.

Artur Krzyk Anwim

Artur Krzyk

Pracuje w Grupie Kapitałowej Anwim od 2019 r. Do tej pory pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. zaopatrzenia logistyki i klientów kluczowych w Anwim. Był także członkiem zarządu spółki zależnej Esppol Trade, która odpowiadała za import i eksport paliw. Wcześniej swoje doświadczenie zdobywał m.in. w firmie bp Europe SE. Piastował także stanowisko wiceprezesa zarządu ds. handlowych w spółce Onico.

W związku z reorganizacją działalności podmiotów wchodzących w skład GK Anwim i pozyskaniem przez Anwim koncesji na obrót paliwami z zagranicą (OPZ), Artur Krzyk będzie odpowiedzialny za rozwój w Anwim działalności importowej i eksportowej paliw i biopaliw.

O firmie

Anwim jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Spółka jest właścicielem najszybciej rozwijającej się w kraju sieci stacji paliw Moya. Obecnie składa się ona z niemal 380 punktów na terenie całej Polski. Firma planuje do końca roku 2024 r. mieć w swojej sieci minimum 500 stacji. Anwim zajmuje się również hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju.

Źródło: Anwim

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 04.07.2022
Aktualizacja: 04.07.2022