Auchan rozszerza zasięg i zakres swoich usług e-commerce

Udostępnij artykuł

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez Internet. Włącza do swojej oferty nowe kategorie produktów niespożywczych. Wśród nich urządzenia elektroniczne, sprzęt RTV i AGD czy towary wielkogabarytowe, w tym rekreacyjne i sportowe. Nowa oferta to ponad 3 500 artykułów dostępnych dla klientów w całej Polsce. Istnieje możliwość skorzystania z promocyjnych warunków zakupu, np. darmowej dostawy. Równocześnie zwiększa się liczba miast, dla mieszkańców których na platformie zakupy.auchan.pl dostępny jest pełny wybór ponad 12 000 artykułów z oferty sieci. Klienci sieci mogą zamówić dostawę do domu. W ostatnich tygodniach do grupy tych miast dołączyły Szczecin, Lublin i Rzeszów.

Auchan zakupy z dostawa do domu

Auchan inwestuje w e-grocery

– Auchan obecne jest na rynku e-grocery w Polsce już ponad 11 lat. Nieustannie rozwijamy tę ścieżkę zakupową, starając się odpowiadać na trendy rynkowe i dynamicznie zmieniające się potrzeby konsumentów. Wiemy, jak cenią sobie dostępność i wygodę zakupów online, z równoczesnym zapewnieniem bogatej oferty produktowej i oczywiście atrakcyjnych ceny oraz warunków zakupu. Dlatego sądzę, że klientów zainteresowanych wprowadzonymi na naszą platformę nowymi kategoriami produktów ucieszy m.in. przewidziana dla nich możliwość darmowej dostawy. Warto zaznaczyć, że w przypadku tej oferty znacząco poszerzyliśmy też zasięg naszych usług, udostępniając je klientom w całej Polsce.
mówi Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska.

Zmieniony asortyment

Nowy asortyment produktów przemysłowych, dostępny w ofercie sklepu internetowego Auchan od 17 maja br., obejmuje ok. 3 500 artykułów z grup produktowych takich, jak „Artykuły dla domu”, „Ogród i rekreacja” czy „Elektro”. Wśród nich znaleźć można m.in. sprzęt RTV i AGD, urządzenia i akcesoria elektroniczne, towary wielkogabarytowe – w tym meble ogrodowe, baseny, rowery, trampoliny i wiele innych. Dostępność wybranych produktów i warunki dostawy można sprawdzić na stronie zakupy.auchan.pl podając kod miejscowości. Darmowa dostawa obowiązuje dla produktów Non Food w całej Polsce przy zamówieniu za min. 40 zł i dotyczy przesyłek kurierskich o wadze do 30kg.

Wszystkie artykuły wchodzące w skład nowej oferty artykułów niespożywczych dostępne są równocześnie dla mieszkańców miast, w których Auchan oferuje zakupy online w pełnym zakresie produktowym, obejmującym ponad 12 000 artykułów. Są to m.in. produkty świeże, również te na wagę – owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, wody i napoje. Produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci, żywność dla zwierząt. Także małogabarytowy asortyment przemysłowy, np. kosmetyki, środki czystości i higieny osobistej, mały sprzęt elektroniczny. Przy zakupie dostępna jest opcja dostawy do domu lub osobistego odbioru w jednym z wybranych punktów. Do tej pory z oferty zakupów w tym zakresie mogli korzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Katowic (Górny Śląsk) oraz w Krakowa, Łodzi, Poznania i Trójmiasta. W ostatnich tygodniach lista ta powiększyła się o Szczecin, Lublin i Rzeszów.

Źródło: Auchan Retail Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.07.2022
Aktualizacja: 26.07.2022