AutoClean – unikatowy system czyszczenia profesjonalnych ekspresów WMF

Udostępnij artykuł

Coffee Business nieustannie zmienia się i ewoluuje, a wraz z nim świadomość klientów, którzy oczekują coraz częściej kawy jakości speciality. Zachowanie wysokich standardów to nie lada wyzwanie dla właścicieli stacji. Profesjonalne automatyczne ekspresy WMF poprzez olbrzymi wybór personalizacji i dostępnych funkcji spełniają oczekiwania klientów i zawsze utrzymują najwyższy poziom serwowanych napojów. WMF analizując rynek i opinie konsumentów, wprowadził wiele rozwiązań w swoich urządzeniach, które zapewniają najlepszą kawę i wygodę obsługi. Bezkonkurencyjnym rozwiązaniem, które oszczędza czas pracy personelu i gwarantuje utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości napojów, jak również higieny jest zastosowanie funkcji WMF AutoClean.

Zdjecie glowne systemu web

WMF AutoClean eliminuje potrzebę ręcznego czyszczenia ekspresów. Wystarczy raz skonfigurować cykl czyszczenia, a system WMF AutoClean zajmie się resztą niezależnie i bezobsługowo. Nie ma możliwość, aby personel nie umył urządzenia lub wykonał tę czynność nieprawidłowo. Od teraz ekspres zrobi to za pracownika.

Tabletki

Jak działa czyszczenie ekspresu do kawy?

Granulat czyszczący jest przechowywany w ekspresie i dozowany automatycznie; należy go uzupełniać tylko co 60 cykli czyszczenia. Po skonfigurowaniu procesu mycia (czynność wykonujemy jednorazowo po zakupie urządzenia) ekspres WMF czyści się sam, w wybranym przez nas czasie. Jednocześnie proces czyszczenia systemu mleka rozpoczyna się w pełni automatycznie.

Plyn

Co więcej, płyn do czyszczenia systemu mlecznego jest także dozowany samoczynnie – należy go uzupełniać raz na 40 cykli mycia. Dodatkowo przynajmniej raz dziennie, ze względu na przepisy HACCP należy podłączyć przewód linii mleka do adaptera Plug+Clean znajdującego się w ekspresie do kawy WMF. Urządzenie automatycznie wykryje tę czynność i rozpocznie płukanie bez dodatkowej ingerencji pracownika.

WMF CoffeeConnect

WMF AutoClean można kontrolować za pomocą systemu telemetrii WMF CoffeeConnect, w którym po zalogowaniu i rejestracji urządzenia mamy podgląd z dowolnego miejsca do wszystkich statystyk i funkcji ekspresu. System WMF CoffeeConnect dedykowany jest dla przedsiębiorstw sieciowych lub firm opartych na modelu franczyzowym. Profesjonalne ekspresy do kawy WMF to wsparcie w biznesie dla osób, które cenią wysoką jakość produktów, prostą obsługę urządzeń i bezawaryjność.

Więcej informacji o automatycznych ekspresach do kawy WMF na stronie www.primulator.pl

Materiał powstał przy współpracy z firmą Primulator.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.03.2022
Aktualizacja: 22.03.2022