Avia Grupa Pieprzyk – pierwsza nowa stacja w 2022 roku

Udostępnij artykuł

Grupa Pieprzyk w styczniu 2022 roku otworzyła kolejną stację w województwie mazowieckim. To jednocześnie już 13 stacja Avia zarządzana przez Grupę Pieprzyk.

Avia Grupa Pieprzyk w nowej lokalizacji

Obiekt znajduje się przy ulicy Warszawskiej 3 w Hucie Żabiowolskiej (kod pocztowy 96-321), woj. mazowieckie. Prowadzi działalność przy trasie S8 – w pobliżu zjazdu na Żabią Wolę. W ofercie paliwowej posiada: benzyny 95 i 98, ON oraz LPG.

Podobnie jak na pozostałych stacjach Grupy Pieprzyk, na stacji w Hucie Żabiowolskiej znajduje się strefa gastronomiczna Pieprzyk Cafe. Własny koncept sieci oferuje między innymi ciepłe przekąski i aromatyczną kawę.

Sklep typu convenience posiada bogaty asortyment produktów spożywczych, a równocześnie dysponuje ofertą akcesoriów i produktów niezbędnych w eksploatacji samochodu.

Ponadto na terenie przystacyjnego sklepu znajduje się wydzielona strefa, tak zwany „Warzywniak”. Znajdują się w niej produkty własne Grupy tj. warzywa i owoce oraz naturalne soki tłoczone pod marką własną Sokczysty.

O sieci zarządzanej przez Grupę Pieprzyk

Wszystkie stacje paliw należące do Grupy Pieprzyk to punkty działające całodobowo. Stacje Avia Grupa Pieprzyk akceptują karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV, E100 oraz UTA.

Przypomnijmy, że Grupa Pieprzyk w czerwcu 2021 r. przystąpiła do międzynarodowego stowarzyszenia Avia International. Jest drugą firmą, obok Grupy Unimot, która uzyskała prawo do posługiwania się brandem Avia i rozwijania pod jego barwami sieci stacji na terenie Polski. Obecnie pod marką Avia Grupa Pieprzyk działa już 13 stacji. Natomiast cała Grupa Pieprzyk zarządza już siecią 112 stacji, w tym także pod brandem własnym Moc Jakość Zysk.

Źródło: Grupa Pieprzyk

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.01.2022
Aktualizacja: 20.01.2022