Avia Polska ponownie partnerem portalu Petrolnet.pl

Udostępnij artykuł

Spółka Unimot rozwijająca w Polsce sieć stacji paliw Avia ponownie dołączyła do grona elitarnych Partnerów portalu Petrolnet.pl. W związku z tym korzysta z oferty przeznaczonej dla firm, której ważnym aspektem jest skuteczna, intensywna, wielopłaszczyznowa komunikacja B2B o szerokim zasięgu, skierowana przede wszystkim do decyzyjnych profesjonalistów sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Avia Unimot Petrolnet Partner

O grupie Unimot S.A.

Unimot S.A. jest niezależną grupą paliwowo-energetyczną, która w swojej ofercie posiada: olej napędowy, benzyny, biopaliwa, gaz płynny oraz gaz ziemny, produkty asfaltowe, a także energię elektryczną. Od 2016 r. spółka należy do stowarzyszenia Avia International, dzięki czemu jako pierwsza polska firma uzyskała prawo do budowania i rozwoju sieci stacji paliw Avia w Polsce i na Ukrainie.

O Avia Polska

Avia to europejska sieć stacji paliw. Avia to obecnie blisko 3200 stacji paliw w 15 krajach Europy. Markę Avia na polski rynek wprowadziła Grupa Unimot, która rozwija sieć stacji paliw pod tym szyldem od 2016 r. Obecnie w Polsce działa już ponad 100 stacji paliw Avia.

Oferta Petrolnet.pl

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.02.2023
Aktualizacja: 10.02.2023