Biznestank Produktem Flotowym Roku

Udostępnij artykuł

Organizatorami plebiscytu były: Magazyn Flota oraz Fleet Management Institute. Wyboru laureatów tegorocznego konkursu dokonali Internauci oraz czytelnicy magazynu Flota. Ponadto nad właściwym przebiegiem wszystkich etapów plebiscytu czuwała niezależna firma audytorska DGA Audyt.

Karta rabatowa Biznestank przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw pojawiła się w ofercie koncernu we wrześniu 2009 roku. Biznestank to kolejny produkt, obok kart Flota, Vitay, SuperVitay i TankBank stworzony przez płocki koncern dla wymagających klientów.

Oferta ta oparta jest na technologii karty mikroprocesorowej. W przypadku BiznesTank niewielki chip na karcie nie tylko chroni dane o firmie i służbowych autach, ale przede wszystkim skraca obsługę i fakturowanie na stacjach paliw.

– Cieszę się, że konsumenci docenili nasz produkt, który został opracowany z myślą o nich. Obecnie karta umożliwia automatyczne naliczanie rabatów na ok. 1300 stacjach Orlen i Bliska w całej Polsce. Pozwala także przedsiębiorcom oszczędzać, i to zarówno na zakupach paliw, jak i na czasie, gdyż ogranicza formalności przy wystawianiu faktur – powiedział Wojciech Kotlarek, Członek Zarządu ds. Sprzedaży w PKN Orlen.

Plebiscyt Fleet Awards Polska jest najbardziej znanym i prestiżowym plebiscytem branży flotowej w Polsce. Jego celem jest wyłonienie i promowanie liderów polskiego rynku w kategoriach: fleet manager, produkt/usługa flotowa oraz samochód flotowy roku.

Orlen posiada największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Wg danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego PKN Orlen ma najliczniejszą sieć stacji paliw w Polsce – koncernu należy 1747 obiektów, działających pod logo Orlen i Bliska na terenie całego kraju.
 

Opublikowano: 24.05.2010
Aktualizacja: 24.05.2010