BKF: 13 nowych myjni we wrześniu

Udostępnij artykuł

Modułowych będzie osiem myjni, zaś myjni kontenerowych będzie pięć. Dwa stanowiska będą jedynie w Ozorkowie. Trzy stanowiska powstaną na myjniach w: Ujeździe, Wrześni, Opatowie, Siedlcach, Kobyłce oraz Gryfinie. Cztery stanowiska będą mieścić się w Rudzie Śląskiej, Kielcach oraz Krakowie, zaś pięć i sześć stanowisk będzie w Tychach, Lubinie i Szczecinie.

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

W 2010 roku zaplanowano wydanie ponad 2,5 mln zł na zakup nowoczesnych urządzeń. Po zgłoszeniu biznes- planu inwestycji do konkursu, firma BKF Myjnie otrzymała prawie 1.5 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej na planowane inwestycje, w skład których wchodzą: zakup nowych maszyn i urządzeń, szkolenia dla pracowników, modernizacja hali produkcyjnej. Inwestycje te mają na celu przyspieszenie produkcji, obniżenie cen oraz – co najważniejsze – dalsze polepszanie jakości naszych myjni.

Opublikowano: 13.08.2010
Aktualizacja: 13.08.2010