BKF: 21 nowych myjni

Udostępnij artykuł

Myjnie bezdotykowe zlokalizowane będą w Zabrzu, Sochaczewie, Nowym Sączu, Miechowie, Tarnowie, Gołdapii, Zielonce, Tychach, Szczecinie, Wrześni, Lubinie, Opatowie, Rudzie Śląskiej, Kielcach, Ujeździe, Tychach, Krakowie, Kobyłce, Ozorkowie, Siedlcach i Gryfinie.

Myjnie będą modułowe oraz kontenerowe. Począwszy od dwóch do nawet ośmiu stanowisk w Tychach. Myjnia z ośmioma stanowiska będzie pierwszą taką myjnią w Polsce.

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

W 2010 roku zaplanowano wydanie ponad 2,5 mln zł na zakup nowoczesnych urządzeń. Po zgłoszeniu biznes- planu inwestycji do konkursu, firma BKF Myjnie otrzymała prawie 1.5 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej na planowane inwestycje, w skład których wchodzą: zakup nowych maszyn i urządzeń, szkolenia dla pracowników, modernizacja hali produkcyjnej. Inwestycje te mają na celu przyspieszenie produkcji, obniżenie cen oraz – co najważniejsze – dalsze polepszanie jakości naszych myjni.

Opublikowano: 17.08.2010
Aktualizacja: 17.08.2010