BKF otworzy osiem myjni w sierpniu

Udostępnij artykuł

Myjnie czterostanowiskowe, modułowe oraz kontenerowe będą znajdować się w Zabrzu oraz Nowym Sączu. Dwa stanowiska modułowe będą zlokalizowane w Miechowie zaś trzy w Sochaczewie oraz Gołdapii. Po pięć stanowisk kontenerowych będzie na myjni modułowej w Tarnowie oraz Zielonce i co najważniejsze pierwsza myjnia ośmiostanowiskowa modułowa powstanie w Tychach.

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

W 2010 roku zaplanowano wydanie ponad 2,5 mln zł na zakup nowoczesnych urządzeń. Po zgłoszeniu biznes- planu inwestycji do konkursu, firma BKF Myjnie otrzymała prawie 1.5 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej na planowane inwestycje, w skład których wchodzą: zakup nowych maszyn i urządzeń, szkolenia dla pracowników, modernizacja hali produkcyjnej. Inwestycje te mają na celu przyspieszenie produkcji, obniżenie cen oraz – co najważniejsze – dalsze polepszanie jakości naszych myjni.

 

Opublikowano: 12.08.2010
Aktualizacja: 12.08.2010