BKF sponsoruje biegaczy

Udostępnij artykuł

XXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, to jeden z najstarszych i najbardziej wymagających tego typu biegów w Polsce. Ukończenie tego wyścigu w czasie 08.42.37 w klasyfikacji wiekowej 60-69lat, to krócej niż można było by się spodziewać.

BKF Myjnie Bezdotykowe kontynuować będzie sponsorowanie utalentowanych zawodników w niszowych dyscyplinach.

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.
W 2008 roku firma zanotowała bardzo duży wzrost obrotów, które zostały podwojone, w tym samym roku rozpoczęto inwestycje w infrastrukturę produkcyjną oraz prace nad gruntowną reorganizacją działu projektowego.

Na początku 2009 roku został uruchomiony nowy dział projektowy, oparty głównie na najzdolniejszych absolwentach Politechniki Szczecińskiej. Na rynek wprowadzono urządzenia z szeregiem innowacji, w tym z autorskim systemem kontroli poprzez Internet, systemem dozowania chemii, systemem mycia 5+, czy z systemem oczyszczania wody. Dzięki tym nowatorskim rozwiązaniom, dobremu stosunkowi ceny do jakości oraz sprawnemu działowi handlowemu, po raz kolejny odnotowano znaczne zwiększenie wolumenu sprzedaży.

2010 rok rozpoczął się od otrzymania od Unii Europejskiej dofinansowania na planowane inwestycje, w skład których wchodzą: zakup nowych maszyn i urządzeń, szkolenia dla pracowników, modernizacja hali produkcyjnej. Inwestycje te mają na celu przyspieszenie produkcji, obniżenie cen oraz – co najważniejsze – dalsze polepszanie jakości naszych myjni.
 

Opublikowano: 09.09.2010
Aktualizacja: 09.09.2010