BP: Punkty PayBack dla powodzian

Udostępnij artykuł

W chwili obecnej potrzebujących jest bardzo wielu. Z danych jakie podaje Caritas Polska na swojej stronie internetowej wynika, że w tegorocznej powodzi zniszczeniu uległo ponad 19 tys. domów. Część z nich nie nadaje się do zamieszkania, reszta wymaga gruntownych remontów. Prawie 70 tysięcy osób zostało poszkodowanych przez powódź. Dlatego Program Bonusowy PayBack umożliwił swoim uczestnikom wsparcie potrzebujących.

Od 28 maja wszystkie punkty, którymi uczestnicy PayBack zasilą konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, zostaną przekazane na pomoc doraźną dla powodzian oraz zakup niezbędnego sprzętu do usuwania skutków powodzi. Aby włączyć się w akcję, wystarczy zalogować się na www.payback.pl i przekazać swoje punkty. Transferu punktów na rzecz potrzebujących można także dokonać na stacjach BP i w hipermarketach Real (w dziale Real Finanse).

Nowy multipartnerski Program Bonusowy PAYBACK wniósł na polski rynek nową generację kart lojalnościowych. Za pomocą jednej karty, uczestnicy Programu mogą gromadzić punkty podczas zakupów w wielu popularnych punktach sprzedaży i online. Ponadto uczestnicy Programu mogą korzystać ze specjalnych zniżek, kuponów oraz ofert. Dzięki temu, mogą szybko i łatwo gromadzić duże ilości punktów.

BP zarządza siecią ponad 370 stacji paliw i całodobowymi sklepami na terenie całego kraju. Wszystkie stacje BP w Polsce oferują tylko bezołowiowe benzyny, w tym nowoczesne paliwa BP Ultimate, w wersji BP Ultimate 98 i BP Ultimate Diesel. Na wszystkich znajduje się całodobowy sklep, na wielu jest myjnia automatyczna i ręczna oraz nowoczesne myjnie bezdotykowe.

Klienci mają do dyspozycji bistro na stacjach własnych, większość stacji partnerskich posiada bar, restaurację lub dodatkowo motel. Już na ponad 100-stu stacjach BP działają kawiarenki pod nową marką Wild Bean Cafe.
 

Opublikowano: 31.05.2010
Aktualizacja: 31.05.2010